poroshenko1.jpg

Президент України провів телефонну розмову з федеральним канцлером Німеччини.

Президент України Петро Порошенко і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель під час телефонної розмови обговорили ситуацію на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба глави української держави ввечері в понеділок, 1 грудня.

Так, співрозмовники обговорили, зокрема, питання гуманітарної допомоги та енергопостачання на Донбасі. "Порошенко і Меркель наголосили на необхідності виконання Мінських домовленостей усіма сторонами як шлях до мирного врегулювання. Було відзначено важливість продовження консультацій в рамках тристоронньої контактної групи, а також особлива роль посла ОБСЄ Хайді Тальявіні", - повідомили в прес-служба президента України.

Порошенко і Меркель домовилися докладати подальших зусиль для інтенсифікації багатостороннього діалогу з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Обстріли Донецька і бої за аеропорт. Карта АТО за 1 грудня

Також канцлер ФРН привітала Україну з успішним формуванням коаліції та висловила сподівання, що новий уряд втілить проєвропейські реформи. У свою чергу Порошенко зазначив, що коаліційна угода, обрання голови Верховної Ради і затвердження прем'єр-міністра в перший день засідання нового парламенту є чітким сигналом готовності України до глибоких проєвропейським реформам.

Як повідомляв Кореспондент.net, сьогодні були досягнуті домовленості про припинення вогню в районі аеропорту Донецька.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна