b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_1408090929.jpg

Зовнішній державний борг України на сьогодні, як і на початку року, становить 72,9 мільярда доларів. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“Через падіння валютного курсу, який є викликом і пов’язаний з військовою агресією … гривнева заборгованість має дещо інші цифри … Але це виклик, який ми разом з Нацбанком повинні прийняти, щоб стабілізувати обмінний курс і банківський сектор”, – зазначив прем’єр .

Він підкреслив, що фінансова допомога міжнародних організацій в поточному році стала основним джерелом для обслуговування зовнішнього боргу і залишиться ним в наступному році, оскільки залучення коштів на ринкових умовах в умовах зовнішньої агресії є проблематичним.

Яценюк уточнив, що в нинішньому році зовнішня допомога державному бюджету і Нацбанку склала 9 мільярдів доларів, тоді як виплати за зовнішніми боргами – 14 мільярдів доларів.

Джерело: http://news.finance.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Злидня 03.12.2014 12:08
:o :o :o Щось я нічого не розумію... :o Борг залишився той самий (в доларах) тільки в гривні в 2 рази більший :o :o Ну віддавати то будемо ми в еквіваленті гривні.Тобто в два рази більше!!!!!!.Що це за "чос"??? (Не плутати з дреком школи з вербок) ;-) ;-) ;-) Треба так і казать нам селянам-борг вдвічі більший став, ми нічого не зробили-нас тупо розвели по курсовій різниці.
# Рибак 03.12.2014 17:30
Ні, хоч і Злидня, але розумна. Тепер питання - як такі злидні, рибаки, самсони змогли допустить до цієї вакханалії в країні?! Може дійсно це про нас: :"Грім не гряне - мужик не перехреститься". Все більше зустрічаю людей з розпачем на обличчях, бачу як "ужимаються" в магазинах і ще більше ненавиджу цих "революціонерів" у владі
# Злидня 03.12.2014 12:11
Ще одне. Нам дали 9 мільярдів допомоги, а віддали ми 14 мільярдів.... :o :o :o :o Що за дивна арифметика???Я так розумію, що "риги" ВСЕ розікрали (золотими батонами, унітазами, камазами грошей) і Сєня прийшов на голе місце.... :o :o А тут з"ясовується, що країна рік жила, ще й 5 мільярдів відділи...Нічого не розумію... :o :o :o
# святослав 03.12.2014 22:22
Дійсно , була б у нас більшість нормальних людей , які мали хоча б власні імена , а не ,,поганяла,, - не жили б ми зі ,.злиднями,, ! Який був ,.пахан,, , такі після нього й ,,поганяла, ,!
# Самсон 04.12.2014 09:35
Так, мало в нас нормальних людей. більшість такі як ти. Куди ж вас подіти?

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна