ТД Технокомплект, будучи офіційним представником компанії МВ, пропонує просіювальні ковші Screener.

Просівають ковші MВ-S ідеально підходять для сортування природних матеріалів на стадіях до і після дроблення, скорочують час дроблення на 60%, забезпечують рекуперацію матеріалу, необхідного для певного типу переробки, та оптимальну роботу з ним.

Компанія ТД технокомплект рекомендує просіювальні ковші MB Screener!

Перед початком робіт по дробленню попередньо просіяти матеріал нашим ковшем, що просіює. Так як дуже часто значна частина всього обсягу матеріалу на майданчику – це пил, пісок, які досить абразивні для дроблення. Таким чином, Ви позбавляєтеся додаткових робіт з дроблення, Ви заощаджуєте на часі дроблення і, звичайно, продовжуєте ресурс дробильного обладнання, паливні витрати на екскаватор та час оператора. Після дроблення достатньо замінити кошик з дрібнішими або більшими осередками (їх розміри також варіюються!) і Ви можете отримати ту фракцію, яку бажаєте! І, Ви виграєте у продуктивності та в часі рециклінгу матеріалу!

b_385_225_16777215_00_images_news_2022_10065.970.jpg

ТД Технокомплект: ідея проста, а вигод багато!

Призначення ковшів, що просіюють:

  • первинне сортування відходів, що утворюються в результаті зносу, земляних робіт та меліорації кам'янистих ділянок;
  • сортування каміння у водотоках;
  • очищення пляжів, що здійснюється за необхідності отримання дрібної гальки.
b_385_225_16777215_00_images_news_2022_10069.970.jpg

7 переваг покупки ковша у нас:

  1. Надійність та досвід постачання, перевірена часом! Наша компанія однією з перших початку постачання обладнання МВ на російський ринок будівельного обладнання. Ми знаходимося в постійному тісному контакті з виробником та нашими клієнтами. Із 2008 року нами поставлено російським споживачам близько 40 одиниць обладнання МВ, що є найкращим результатом серед дилерів. Географія наших поставок від Кабардино-Балкарії до Петропавловська-Камчатського.
  2. Мінімальні терміни постачання! Зумовлені, по-перше – постійною наявністю затребуваних моделей обладнання МВ на нашому складі, як нових, так і б/в з передпродажною підготовкою та гарантією працездатності, по-друге – роками налагодженим логістичним ланцюжком з доставки обладнання зі складу виробника на наш склад за мінімальний. термін, у разі необхідний виготовлення супутніх комплектуючих (перехідних плит і рукавів РВД), яких монтаж устаткування конкретну техніку неможливий.
  3. Здійснюємо комплексне постачання обладнання! Включно з виробництвом перехідних плит і рукавів РВД під конкретну техніку споживача. При необхідності здійснюємо постачання та монтаж гідролінії на техніку споживача для здійснення приводу даного обладнання.
  4. Гарантійний та постгарантійний супровід поставленого обладнання! Забезпечуємо технічну підтримку споживача протягом усього часу експлуатації обладнання МВ, починаючи від запуску обладнання в експлуатацію та закінчуючи дефектацією передпродажної підготовки. Маємо складські резерви основних витратних матеріалів задля забезпечення безперебійної роботи устаткування.
  5. Купівля обладнання у лізинг! За бажання споживача надаємо всебічну підтримку з придбання устаткування МВ в лізинг, що зрештою найчастіше виявляється вигідніше, ніж пряма покупка.
  6. Викуп б/в обладнання МВ! Якщо будівельний об'єкт завершено та поставлене нами обладнання МВ надалі не планується використовувати, ми або самі викуповуємо це обладнання, або надаємо допомогу у його реалізації зацікавленим споживачам.
  7. Реалізація б/в обладнання МВ! Ми проводимо комплексну передпродажну підготовку б/в обладнання МВ та гарантуємо нашим клієнтам його працездатність, тому його придбання у нас виявляється економічно більш вигідним та доцільним, особливо для виконання разових, періодичних обсягів будівельних робіт, або за недостатності коштів для покупки такого нового обладнання МВ

Пропонуються 7 різних моделей просіюючих ковшів MВ, які відрізняються за розмірами та масою та можуть встановлюватися на будь-які навантажувачі та екскаватори від 2,6 тонни.

ТД Технокомплект

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна