b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_1542856.jpg

У ході стрілянини в Грозному вбито не менше 10 силовиків і 9 терористів. Ще до 200 бойовиків можуть бути розосереджені в місті.

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив про завершення контртерористичної операції - бої в Грозному припинилися, вибухів і пострілів не чути. В результаті вбито 9 терористів (їх трупи у силовиків є) і 10 правоохоронців.

У свою чергу, в центрі Національного антитерористичного комітету РФ повідомляють, що, крім загиблих, 28 російських силовиків були поранені. За інформацією очевидця - журналіста Мілана Мазаєва, в Грозному також можуть перебувати від ста до двохсот бойовиків, які розосереджені в центрі міста.

Рамзан Кадиров спростовує повідомлення про те, що в Грозний проникла велика група бойовиків. За його припущенням, це могли бути не жителі Чечні, а представники інших регіонів.

Нагадаємо, в ніч 4 грудня група бойовиків захопила Будинок друку в Грозному. У зв'язку з цим в Грозному ввели режим контртерористичної операції. Пізніше стало відомо, що всі бойовики в Будинку друку знищені. Потім Кадиров повідомив: у школі №20 в центрі міста сховалася ще одна група бойовиків. Силовики їх заблокували.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна