b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_081.jpg
В ході наради президент України Петро Порошенко з керівниками силових відомств домовилися про "день тиші" на Донбасі, який повинен початися 9 грудня. Про це повідомляє прес-служба глави держави в четвер, 4 грудня. 
"Учасники зустрічі обговорили виконання поставлених завдань в зоні антитерористичної операції і визначили заходи, які повинні забезпечити виконання мінських домовленостей щодо "дня тиші", який повинен початися 9 грудня", - йдеться в повідомленні.
На нараді також були визначені подальші дії у разі недотримання сепаратистами виконання мінських угод. Окрему увагу глава держави приділив питанню поліпшення забезпечення Збройних Сил бойовою технікою та звільнення заручників з ворожого полону. 
 
Раніше повідомлялося, на нараді з президентом взяли участь міністр оборони України Степан Полторак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко, заступник командувача Національної гвардії Микола Балан.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна