b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_kolo111.jpg

Гендиректор Першого каналу Росії Костянтин Ернст звинуватив ріггера з Ірландії в тому, що через них не розкрилося кільце на відкритті Олімпіади в Сочі. На церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор у Сочі, 7 лютого 2014 року, за задумом п'ять великих сніжинок повинні були розкритися і перетворитися на олімпійські кільця. Одна з них в останній момент не розкрилася.

"Не було жодної репетиції, де б все виходило ідеально. Люди, які перевішували декорації, просто фізично не встигали робити дуже багато речей, але кільця виходили завжди", - розповів Ернст на врученні премії "Подія року" за досягнення в галузі кіно і ТБ за версією журналу The Hollywood Reporter.

За його словами, ірландські ріггери, що спеціалізуються на укладанні та обслуговуванні парашутної техніки, напередодні церемонії відкриття, 6 лютого, впустили одне кільце і побоялися розповісти про це Ернсту.

Як зауважив гендиректор Першого каналу, підготовка до церемоній відкриття і закриття тривала два з половиною роки.

"Коли ми сіли придумувати сценарій, я точно знав, чого ми не будемо робити - балалайок, матрьошок та ведмедів, бо саме цього всі від нас очікують, а ми зробимо те, чого від нас не очікують - найбільш технологічну церемонію. Була величезна кількість дуже складних речей", - додав Ернст.

Костянтин Ернст був головним креативним продюсером і автором сценарію церемонії відкриття і закриття зимових Олімпійських ігор в Сочі.

Ернст поставився до інциденту з іронією, з'явившись на прес-конференції після церемонії у футболці, на якій була зображена емблема Олімпіади з кільцем, яке не розкрилося.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна