images2325456.jpg

В Одесі на Куликовому полі зібралися прихильники Антмайдану - руху "Куликове поле"  - та одеського "Євромайдану".

Про це повідомляє Громадське телебачення Одеси. Як зазначає видання, така акція відбувається в Одесі щотижня.

Наразі антимайданівців близько 50 осіб. Неподалік стоять близько 50 активістів з місцевої самооборони. Мітингувальників з різних таборів розділяє кордон міліції. Як повідомляє видання "Откат", біля згорілого Будинку профсоюзів "євромайданівці" планували пройти маршем Куликовим полем.

Також планувалося поставити там діжку і запалити в ній багаття, щоб "погрітися біля вогню".

У свою чергу "антимайданівці" прийшли на Куликове поле, щоб перешкодити проведенню цієї акції. Як зазначає видання, минулого разу, коли "майданівці" зібралися марширувати біля Будинку профспілок, міліція заявила, що будівля замінована і оточила усе Куликове поле. В результаті "майданівці" тоді пройшли навколо поля.

2 листопада - через півроку після "травневої бійні", прихильники одеського "антимайдану" зібралися на Куликовому полі, не дивлячись на чергові попередження про "замінованому" Будинку профспілок.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# святослав 07.12.2014 23:44
Не дочекаєтеся . сєпари ! Ні в Одесі , ні в Семенівці ! Анти - українського вже нічого в Україні більше не буде , не дамо !,, Згинуть наші вороженьки,, , а зовнішнього ворога обовязково добємо на Донбасі ! Слава Україні !
# Злидня 08.12.2014 11:00
Мені оце цікаво хто в Семенівці сєпари?Люди, які невдоволені сьогоднішнім життям- є такі, люди які не розуміють Вас (фанатиків з великими бездонними очима), і такі є (в обох випадках я серед тих хто невдоволений і не розуміє). Виходячи з цього, я не шукаю ворогів і не закликаю нідо чого.
# Злидня 08.12.2014 11:00
Отримали владу величезною ціною людських життів і територіальною целісністю України пожертвували-робіть щось, а не, вибачте, трендіть тільки навчилися завчиними фразами, вдівати вишиванки та стяги українські вішати де не попадя.Я не проти цього,але в міру! Це я про те, що нового стало після "революції"..А сєпари, хм....Ворогів шукаєте, святославе?Ну, ну...В такому випадку ви перший сєпар, і ви закликаєте до громадянської війни!
# Рибак 08.12.2014 11:30
Воно путає поняття "сепаратист" і "опозиціонер"! Святовсраве, сепар, це людина яка прагне роз`єднати, і це саме ти, ти урод ділиш людей на тих хто підтримує Парашенка і його вбивць і тих хто проти! А всі вони - українці.
# Самсон 08.12.2014 11:57
Такі як ти зробили ворогами мирних громадян Донбасу, які не хочуть повернення бандерівщини, нацизму та фашизму. На ваших руках кров уже десятків тисяч невинних людей. Розв'язка наближується. Одеса та Вінниця перші сигнали. Якщо люди скандують "Порох - ху@ло!" у Вінниці - місті, де розташований основний потенціал бізнесу Порошенка в Україні, де він хоч щось зробив для свого піару, то в інших територіях також народ не мовчатиме.
# Рибак 08.12.2014 06:34
а Донбас для тебе вже зовнішній ворог, поліцаюшка недобитий?
# святослав 08.12.2014 15:31
Мої коменти не для тих , хто не ходив до школи , і не вчив нашу , українську історію , не для тих , хто невилазно сидить у багнюці і квакає зі свого зловонного болота про Свободу , про патріотів , Небесну сотню , героїв цієї підлої рашистсько-української війни ! Я звертаюсь не до зрадників , пристосуванців , чи обмежених людей ! Моє слово до вільних , порядних і чесних українців яких БАГАТО на Семенівщині ! Україна переможе! Слава Україні і її Захисникам !
# Рибак 08.12.2014 16:53
Блажен хто вірує! Ти таки дійсно ідіот.
# Самсон 09.12.2014 15:39
Важко не погодитися з цим.
# Владимир 11.12.2014 11:09
Как вас "много" в Семеновке видели все :lol: :lol: :lol:

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна