b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_Nkd8kT9Ald.jpg

Учасники контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі спробують у четвер провести Skype-конференцію і домовитися про зустріч у Мінську.

Про це повідомив представник бойовиків "ДНР" на переговорах, так званий "віце-спікер парламенту ДНР" Денис Пушілін, передає ТАСС.

Він зазначив, що Skype-конференція відбудеться за ініціативи ОБСЄ.

"На цій конференції, яка передуватиме мінській зустрічі, попередньо ми обговоримо чотири питання. Це дотримання" режиму тиші "і відведення артилерії і систем залпового вогню, обмін полоненими за узгодженими раніше списками, поетапне зняття Україною економічної блокади Донбасу, а також введення в дію закону України "Про особливий статус Донбасу", - зазначив він.

Напередодні стало відомо, що запланована на 9 грудня чергова зустріч контактної групи з України в Мінську не відбудеться.

Пушилін в свою чергу також заявив, що конкретну дату зустрічі буде відомо після того, як буде узгоджено порядок денний, яку поки "ніяк не виходить узгодити з українською стороною". Він уточнив, що "каменем спотикання" є два питання - "це питання про поетапне зняття економічної блокади, закон про особливий статус і закон про амністію".

Українська правда

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна