b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_Federica.jpg

КИЇВ. 17 грудня. УНН. ЄС переходить на новий етап відносин з Україною, і на цьому етапі вона має показати конкретний результат впровадження реформ. Про це під час прес-конференції сказала високий представник ЄС - віце-президент Європейської комісії Федеріка Могеріні, передає кореспондент УНН.

За її словами, ЄС повністю підтримує програму реформ, яких потребує Україна та які визначив для себе український народ.

"Хочу наголосити, що ми переходимо на новий етап наших відносин. На цьому етапі важливо показати конкретні результати, важливо дійсно впроваджувати реформи, які зможуть зміцнити життя громадян України", - зауважила Ф.Могеріні.

Вона також додала, що реформи мають впроваджуватись в усіх сферах - в економіці, правах людини, в питаннях децентралізації тощо.

"Цей процес може бути складним, але нам необхідно зосередитись на його виконанні. І в цьому відношенні Україна має повну підтримку ЄС. Нам сьогодні необхідно показати конкретні результати через впровадження реформ", - зазначила вона.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко у кінці вересня цього року представив програму розвитку України "Стратегия-2020".

Зокрема, згідно з оприлюдненими даними, "Стратегія -2020" включає близько 60 реформ і спеціальних програм, реалізація яких дозволить Україні увійти до Топ-20 країн у рейтингу Світового банку з легкості ведення бізнесу, збільшити ВВП на душу населення до 16 тис. дол. проти нинішніх 3900 дол., а також збільшити за п'ять років приплив прямих іноземних інвестицій до 40 млрд до.л, проти нинішнього показника в середньому 4-5 млрд дол. на рік.

Джерело: УНН

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Рибак 19.12.2014 16:36
"ЄС переходить на новий етап відносин з Україною, і на цьому етапі вона" просто посилається в .... або на... (хоч якась альтернатива)!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна