ES1.jpg

ЛЮБЛІН-КИЇВ. 18 грудня. УНН. Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом запрацює у 2015 році. Про це він повідомив під час спілкування з українським студентством польського Любліна, передає кореспондент УНН.

За його словами, український кордон має бути готовим до безвізового режиму, а тому вже триває підготовка, зокрема з Польщею було підписано документи щодо розширення смуги прикордонного контролю.

"Вже весною 2015 року на Ризькому саміті я думаю, що новий український уряд зробить все можливе, щоб на Ризькому саміті було проголошено про безвізовий режим для українців щодо Європейського союзу та інфраструктуру і наш західний контроль, в тому числі украЇнсько-польський кордон, має бути до цього готовий", - сказав П.Порошенко.

Нагадаємо, очікується, що процес лібералізації візового режиму між Україною та Євросоюзом повинен бути закінчений на початку 2015 року.

15-26 вересня в Україні працювали експертні місії, які вивчали готовність України до запровадження біометричних проїзних документів, Управління держкордоном та міграцією.

23 вересня Кабмін України прийняв постанови 486-487, в яких затвердив технічний опис та зразки бланків службових та дипломатичних паспортів України з безконтактним електронним носієм.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк обіцяє зробити все, аби вже у травні 2015 року українці отримали можливість безвізового в'їзду до країн Шенгенської угоди.

Джерело: УНН

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна