383806918.jpg

КИЇВ. 18 грудня. УНН. Український журналіст задав кілька незручних питань президенту Росії Володимиру Путіну під час прес-конференції глави російської держави в Москві, передає УНН.

Сьогодні президент Росії Володимир Путін провів у Москві велику прес-конференцію, на якій відповів на питання журналістів. Серед них були і незручні для президента питання.

"У мене коротке питання щодо каральної операції, яку ви влаштували на Сході України, в першу чергу - проти населення Сходу України. Що ви сказали їм, відправляючи на Україну? Що ви сказали матерям убитих російських офіцерів, загиблих на Україні? І ще одне питання. Колишній президент України Янукович, який переховується в Росії, одного разу посадив Юлію Тимошенко. Зараз номер перший Блоку Юлії Тимошенко Савченко перебуває в ув'язненні в Росії. Коли її звільнять? Льотчиця Савченко, Олег Сенцов і ще 30, як мінімум, українських військовополонених, які перебувають в Росії", - запитав В.Путіна український журналіст Роман Цимбалюк.

Президент Росії відповів, що всі українські громадяни, яких утримують у російських в'язницях, підозрюють у вбивствах і терористичній діяльності, а також прокоментував наявність російських громадян у військах терористів, які воюють на Донбасі.

"Всі люди, які за покликом серця виконують свій обов'язок або добровільно беруть участь в якихось бойових діях, в тому числі і на сході України, не є найманцями. Бо вони за це гроші не отримують. Те, що відбувається на південному сході України, це є дійсно каральна операція. Але вона проводиться київською владою. А не навпаки", - сказав В.Путін.

Нагадаємо, конфлікт на сході України розпочався в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи проросійських активістів почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції у містах Донбасу.

Українська влада у відповідь заявила про проведення Антитерористичної операції із залученням Збройних сил. Поступово протистояння переросло у масштабний воєнний конфлікт.

Ряд українських політиків називають події на сході України "гібридною війною" Росії проти України.

В ООН заявили, що з середини квітня на сході України загинули щонайменше 4317 осіб, ще 9921 людей було поранено.

Джерело: УНН

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна