383942655.jpg

КИЇВ. 18 грудня. УНН. Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що грузинський МЗС скасував його президентський паспорт. Про це він сказав грузинським журналістам у Страсбурзі, передає УНН з посиланням на "Новини-Грузія".

"Я дізнався в авіакомпанії, що мій президентський паспорт скасований, незважаючи на те, що він мені належить за законом. Співробітники аеропорту на це просто посміхнулися", - зазначив М.Саакашвілі.

Екс-президент Грузії - так само, як і чинний глава держави Георгій Маргвелашвілі - були присутні на голосуванні за ратифікацію угоди про асоціацію Грузії з ЄС в Європарламенті.

У Страсбург М.Саакашвілі запросила Європейська народна партія.

Нагадаємо, наприкінці листопада, Головна прокуратура Грузії пред‘явила колишньому президенту Михайлу Саакашвілі звинувачення у справі про вбивство співробітника Об’єднаного банку Грузії Сандро Гиргвліані.

Розслідування справи триває за статтею 332 Кримінального кодексу Грузії — зловживання службовими повноваженнями, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до п’яти років.

Раніше М.Саакашвілі, який керував Грузією з 2004 до 2013 років, звинуватили у зловживанні владою. Крім того, у серпні прокуратура Грузії висунула йому обвинувачення — у розтраті близько 5 мільйонів доларів на особисті потреби із секретного фонду “Спеціальної служби державної охорони”.

М.Саакашвілі поїхав із Грузії в кінці 2013 року, коли закінчився термін його повноважень. Держдепартамент США і четверо американських сенаторів висловили занепокоєння з приводу звинувачень на адресу колишнього президента Грузії.

Джерело: УНН

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна