liashko1.jpg

Лідер "Радикальной партії" Олег Ляшко стверджує, що на "божевільному" курсі валют в Україні наживаються банки та люди, наближені до керівництва Національного банку України. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

О.Ляшко написав, що, очевидно, на божевільному курсі валюти в Україні добряче наживаються банки та люди, наближені до керівництва НБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виступ В.Гонтаревої в Раді намічено на 23 грудня

“Судіть самі. Зараз Нацбанк кожен день викидає на ринок близько 200 мільйонів доларів за курсом до 16 грн/дол. Це робиться нібито для підтримки курсу національної валюти. Але звичайні люди цих „благих“ кроків не помічають. Адже всі ми знаємо, що в банках за таким курсом валюту днем із вогнем не знайдеш. У той же час долар можна придбати на чорному ринку за курсом 21-22 грн/дол. Про що це свідчить? Хтось добряче наживається на цій ситуації. Прості підрахунки підтверджують: якщо на одному „баксі“ можна „зрубити“ в середньому 4 гривні, то на 200 мільйонах кожного дня хтось заробляє 800 млн гривень! А поки верхівка збагачується, мільйони простих українців змушені переходити на хліб і воду через шалене зростання цін”, — повідомив О.Ляшко.

Нардеп також додав, що у зв’язку з цим направив запит до голови НБУ, щоб з’ясувати: які банки беруть участь у торгах, у яких обсягах закуповують валюту та кому потім продають.

"Якщо мої підозри щодо фінансових схем по вимиванню грошей з золотовалютних резервів підтвердяться, то Гонтарева має бути не лише звільнення, але піти під суд!” — додав нардеп.

Відзначимо, народний депутат Ігор Мосійчук заявив, що днями голову НБУ Валерію Гонтареву викликали на засідання профільного комітету ВР, однак вона на нього не прийшла. Через це члени комітету Верховної Ради підготували звернення до Президента України Петра Порошенка про звільнення голови Національного банку України Валерії Гонтарєвої.

Нагадаємо, В.Гонтаревій дорікають тим, що вона не здатна забезпечити стабільність курсу гривні. Так на чорному ринку долар вже коштує 25 гривень.

Раніше повідомлялося, в інтерв'ю одному з українських телеканалів Гонтарева заявила, що не буде чинити опір, якщо Президент запропонує їй піти у відставку з поста глави НБУ. 

Джерело: УНН

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна