27.jpg

Міністр соціальної політики Людмила Денисова підписала наказ про визнання вантажу Міжнародного Комітету Червоного Хреста гуманітарною допомогою.

Про це повідомляє департамент інформації та комунікації з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів.

«Згідно ст. 4 і 5 Закону України «Про гуманітарну допомогу» з урахуванням ініціативи Президента України П.Порошенка про отримання гуманітарної допомоги в рамках міжнародної місії під егідою МКЧХ визнати вантаж гуманітарною допомогою з додатком», − ідеться в документі.

Як наголошується в повідомленні, лист зі списком товарів гумдопомоги надійшов у Мінсоцполітики 16 серпня за підписом голови регіональної делегації МКЧХ РФ, Білорусі та Молдови Паскаля Кутти.

За даними відомства, у цей вантаж входять тушонка, рис, гречка, сіль, цукор-рафінад, чай, згущене молоко, вода, дитяче харчування, спальні мішки, електростанції і медикаменти без вмісту наркотичних і сильнодіючих речовин. Усього близько 1900 тонн.

«Одержувачем гуманітарного вантажу є місія МКЧХ в Україні. Вантаж буде переміщено представниками Червоного Хреста в Україну через пункт пропуску «Донецьк», − ідеться в листі.

Джерело: http://forbes.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Рибак 17.08.2014 21:19
Ну, и стоило вы..ться?!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна