Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Business/realna_dopomoga_u_konkretni_ruki.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Business/realna_dopomoga_u_konkretni_ruki.jpg'
realna_dopomoga_u_konkretni_ruki.jpg

У цей непростий для нашої країни час кожен із нас долучається до підтримки Збройних сил України, бо розуміє, що від тих чоловіків-героїв, які щодня ризикують собою, залежить доля нашої держави. Не стоїть осторонь питань допомоги військовим і об’єднання ТОВ «Полтавазернопродукт».

За ініціативи трудового колективу виробничого підрозділу «Глобинський цукровий завод» було придбано медичне обладнання для потреб Головного військово-медичного клінічного ордена Червоної Зірки центру «Головний військовий клінічний госпіталь» (м. Київ). Це кошти (150 тис. грн.), якими був премійований завод, посівши перше місце у 2013 році серед цукрових заводів холдингу «Астарта-Київ» за високі показники виробництва, ефективності та продуктивності.

Генеральний директор ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт», директор ВП Глобинський цукровий завод Юрій Мацак разом з представниками профспілкового комітету і трудового колективу підприємства безпосередньо передали три апарати для проведення кисневої терапії медикам цього госпіталю.

Сподіваємося, що цей внесок Глобинських цукроварів у спільну доброчинну справу допоможе тим, хто цього найбільше потребує, нашим героям, а премію цукрозавод ще обов’язково отримає, адже добрі справи повертаються до людей сторицею!

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна