МВС переходить до системи "превентивних ударів". Про це Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час засідання оперативного штабу, який відбувся у МВС під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, передає УНН.
За словами Міністра внутрішніх справ, сьогодні по всій країні триває процес збільшення патрульних нарядів. До їх складу входять сили міліції та Нацгвардії.
"Кількість патрульних нарядів збільшилася удвічі. І цей процес дає результат", – сказав А.Аваков.
Він також додав, що відомство переходить до системи "превентивних ударів" по бандформуваннях і сепаратистах.
Крім того, А.Аваков наголосив, що напружена ситуація залишається в Дебальцевому, Авдіївці та Дзержинську. Ці міста надалі залишаються без подачі електроенергії та води, проте МВС та Держслужба з надзвичайних ситуацій намагаються власними зусиллями вирівняти цю ситуацію.
Нагадаємо, сьогодні близько 9:25 ранку бойовики з “Градів” обстріляли житлові квартали Маріуполя. За останніми даними, в результаті обстрілу загинули 30 людей, ще 103 особи отримали поранення. Подія кваліфіковано прокуратурою як теракт. Бойовики свою причетність до обстрілу заперечують. На місці події працюють спостерігачі від ОБСЄ. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликає скликати екстрене засідання Радбезу ООН у зв’язку з сьогоднішнім терактом. У Міноборони відзвітували, що сили АТО знищили 4 з 6-ти “Градів”, з яких вівся обстріл.
Президент України Петро Порошенко терміново повертається в Україну для проведення засідання РНБОУ задля рішучої координації дій у зв’язку з цим жахливим злочином.

