milicia1.jpg

КИЇВ. 17 березня. УНН. У Костянтинівці Донецької обл. після заворушень 16 березня правоохоронці стабілізували ситуацію. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник ГУ МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, передаєУНН.

"Міліція Костянтинівки несе службу в посиленому варіанті. Всі факти масових заворушень задокументовані. Особи організаторів встановлені. Ситуація в місті стабілізувалася", - повідомив В.Аброськін.

За його словами, протестуючі вимагали справедливого і негайного покарання військових злочинців, з вини яких загинула дитина, а також про заборону продажу спиртних напоїв військовим.

Нагадаємо, вчора, 16 березня, у Костянтинівці Донецької області під колеса бойової машини потрапили три пішохода, в результаті події загинула 8-річна дівчинка.

У той же день були затримані двоє військових, з вини яких сталася ДТП. Місцеві жителі спровокували масові заворушення.

Пізніше заворушення були локалізовані, а міліція пообіцяла затримати організатора заворушень.

Джерело: УНН

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Самсон 20.03.2015 09:54
Отака вона, бандерівська демократія. Не можна мітингувати, відстоювати свої права. Страйкувати дозволено тільки майдаунам, за кошти америкосів.
# святослав 20.03.2015 17:21
Вродженому ,,скудоумію,, сімпсонів - НІКОЛИ не втямити , що між погромам і підпалами в Костянтинівці , спровокованими ворогами України , і цинічно розіграними на людському горі , і протестними акціями ЦВІТУ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ - НЕМАЄ нічого спільного ! Якщо сімпсони їздили , за криваві срібняки посіпак януковоща , на АНТИмайдан , то дивуватися їх схибленому уявленню про СПРАВЖНІЙ МАЙДАН просто не доводиться !
# Українець 21.03.2015 07:33
Святославе коли погибае чиясь дитина по чиійсь вині то батьки та близські люди менш за все думають за політику і обвинять іх у цьому це верх цинізму :-?
# Самсон 23.03.2015 08:52
Погроми та підпали були на майдауні в Києві, обласних та районних центрах. Що творили пипичоподібні майдаунівці?! Вони ж заколотили й війну в Донбасі!