КИЇВ. 9 квітня. УНН. Представники уряду Греції та Російської Федерації сьогодні розпочали переговори щодо участі російських підприємств у приватизації грецьких об’єктів інфраструктури та великих державних компаній, передає УНН з посиланням на грецьке видання Enikos.
За інформацією від джерел видання в грецькому уряду, російські державні та приватні підприємства можуть долучитися до приватизації таких великих інфраструктурних об’єктів Греції як аеропорт в Еллініконі, морські порти, пошта тощо. Також потенційні російські інвестори зацікавленні у придбанні підприємств в текстильній, нафтохімічній, промисловій та туристичній галузях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Греція виплатить в четвер МВФ транш в 450 млн євро
Нагадаємо, що вчора в Москві відбулась офіційна зустріч між прем’єр-міністром Греції Алексісом Ціпрасом та президентом Росії Володимиром Путіним.
За підсумками переговорів В.Путін зазначив, що країни обговорювали питання взаємодії в різних секторах економіки, в тому числі і можливість реалізації великих проектів у сфері енергетики, і в рамках цих проектів “можуть виникнути такі ситуації, які дозволили б не тільки кредитувати ті чи інші проекти, але й вирішувати питання кредитних відносин у більш широкому контексті“.

