b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_31337.jpg

У період з 10 по 30 вересня 2014 року на території Полтавської області розпочнуть цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мобільний телефон». Під час проведення заходів, працівники ДАІ регіону будуть акцентувати свою увагу на водіїв, які під час руху на транспортному засобі використовуватимуть засоби зв’язку не обладнаними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (провідні та Bluetooth-гарнітури, навушники тощо). Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Як показує практика, такі дії суттєво відволікають водіїв від керування автомобілями, цим самим знижуючи їх рівень контролю за дорожньою обстановкою, що призводить до створення аварійних ситуацій іншим учасникам дорожнього руху, а нерідко і до дорожньо-транспортних пригод.

Працівники Державтоінспекції Полтавщини звертаються до усіх учасників дорожнього руху не використовувати мобільні телефони та інші засоби зв’язку під час перебування за кермом транспортних засобів, не ризикуйте своїм життям та життям оточуючих Вас людей.

Джерело: http://np.pl.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна