Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Business/12121.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Business/12121.jpg'
12121.jpg

У київському офісі компанії "Енергоатом" пройшли обшуки. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, передає УНН.

"Приблизно о 09:15 (9 вересня, - ред.) у офісі "Енергоатому" по вул. Вєтрова, 3 висадився об'єднаний десант працівників Генеральної прокуратури України та ГУБОЗ загальною чисельністю близько 25 осіб", - йдеться в повідомленні.

Обшуки пов'язані з розслідуванням справ щодо зловживань своїм службовим становищем співробітниками "Енергоатому" протягом 2012-2014 рр.

"Обшук почався з кабінету президента, хоча правоохоронців попередили, що в його кабінеті документів, які цікавили згідно з постановою суду, немає", - підкреслили в прес-службі.

Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" - державне підприємство, створене 17 жовтня 1996 року. Компанія є оператором усіх діючих атомних електростанцій України.

Нагадаємо, за словами уповноваженого групи «За мир та стабільність» Віталія Грушевського, "Енергоатом" планує приватизувати японсько-американська компанія Westinghouse, яка останнім часом проявляє інтерес до ядерної галузі України та поступово закріплюється на ринку поставок ядерного палива в Україну.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна