b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_lavrov.jpg

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Кримсько-татарський народ після возз'єднання півострова з Росією отримав те, про що не міг навіть мріяти в складі України. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, передає УНН з посиланням на ИТАР ТАСС.

Лавров особливо підкреслив, що референдум в Криму неможливо було інсценувати. "Це визнають і журналісти, в тому числі іноземні, які працювали в той момент на півострові, - заявив глава МЗС РФ. - Так, група людей, особливо частина керівництва меджлісу кримських татар, висловлює незадоволення фактом возз'єднання Криму і Росії. Але зараз кримськотатарський народ отримав те, про що не міг навіть мріяти в складі України - це і статус мови, і земельна амністія ".

За словами міністра, усуваються моменти, які вносили постійну напруженість у відносини між кримськими татарами і рештою населення півострова. 

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Рибак 11.09.2014 19:28
А остаточним моментом зняття напруженності на півострові буде, мабуть депортація!
# Rodgers 11.09.2014 20:50
Як в старому анекдоті: йде в Криму татарський мітінг. Шумить толпа, возмущається. Тут в толпі дідок з палицею пробивається до центру. Його пропускають: Ну ось ветеран, хай він ще слово скаже!. Каже дід: Вас татари гнобили? Толпа - да! Вас відстрілювали? Толпа - да! Вас депортували в сибір? - Да. Дід: Татари по вагонам!!!
# Українець 12.09.2014 00:04
нашо нам татари що отримали украінці життя на чужбині оце біда іне випра вить іі навідь статус татарськоі мови :-?

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна