interpol.jpg

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Документи по притягненю депутата Держдуми РФ, одіозного російського політика Володимира Жириновського до кримінальної відповідальності за пособництво тероризму в Україні передані в Інтерпол. Про це в ефірі дного з українських телеканалів повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передаєУНН.

“По кожній з таких осіб збираються надалі матеріали. Жириновський оголошений в розшук в Україні, документи передані в Інтерпол. Далі Інтерпол приймає рішення, виходячи з оцінки даної справи. У Інтерполу є правила, що якщо вони вважають, що справа політично вмотивована, то вони не оголошують таку людину в розшук ”, - зазначив він і додав, що, приміром, зараз триває перевірка Інтерполом справи Януковича, і, мабуть, вона затягується через тиск Росії.

Нагадаємо, 6 серпня Печерський районний суд м. Києва надав дозвіл на затримання з метою приводу В. В. Жириновського, Г. А. Зюганова, С. М. Миронова, С. К. Шойгу та К. В. Малафєєва для обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Як повідомлялося раніше, Головним слідчим управлінням МВС України здійснюється досудове розслідування в кримінальних провадженнях відносно В. В. Жириновського, Г. А. Зюганова, С. М. Миронова, С. К. Шойгу та К. В. Малафєєва.

Щодо вказаних осіб Головним слідчим управлінням МВС за погодженням з Генеральною прокуратурою України винесено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 3, 5 ст. 260 КК України, а останніх – оголошено в міждержавний розшук.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Злидня 12.09.2014 15:00
Ну тепер їх точно всіх спіймають :P

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна