b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_b79ac737bea7b8a8144dce456e5186b6.jpg

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков жорстко висловився про звільнення сепаратиста Гната Кромського, відомого під псевдонімом "Топаз". 
Арсен Аваков нагадав, що "Топаза" двічі ловили і саджали у в'язницю. Після першого ув'язнення харківський суд звільнив його під домашній арешт, з якого Кромський втік і брав участь у підпалі Харківської ОДА, захопленні луганського відділення СБУ і воював у банді Гіркіна. Його спіймали вдруге, повернули до в'язниці, але суд, за клопотанням прокуратури, звільнив "Топаза" під "особисті зобов'язання".

"Я все розумію, але всьому є межа. Рішення, прийняті таким чином, знищують мир і віру в стабільність у Харкові, та і по всій країні", - пише Аваков. Міністр вважає, що звільнення "Топаза" не можна пояснити необхідністю обміну на наших полонених, тому що звільнення льотчиці Савченко не відбувається. "Я, міністр українського уряду, харків'янин, не розумію і не приймаю такого рішення. Не розумію механізму його прийняття. Вважаю таке рішення злочинним і неприпустимим розміном України в роздріб!", - заявив Арсен Аваков.
Джерело:  http://www.unian.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Саня 13.09.2014 10:42
:lol: :lol: :lol: Господин Аваков преуспел в режисерском амплуа еще в бытность помаранчевой революции (гейскандал).А тут сами поймали - сами отпустили (видать отлистали скока нада). А теперь как Людвиг Аристархович из Наша Раша (тот который был консъержем в подъезде, гадил там же и удивленно спрашивал жильцов-Акто, кто это сделал???Аяяяйяй!Я как поймаю, как дамим!!Аяяяй!) У мну например такие ассоциации :lol: :lol: :lol:
# Українець 13.09.2014 13:37
сами видпустили а потом шукають козлив видбувайлив :o

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна