medvedchyk.jpg

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Лідер Громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук на своїй сторінці в Facebook з приводу призупинення вступу в силу Угоди про асоціацію з України з ЄС наголосив, що, на його думку, неспроможні проєвропейські політики обдурили своїх прихильників, передає УНН.

"Влада стверджує, що Зону вільної торгівлі між Україною та ЄС відклали на рік заради миру. Знову цинічна брехня! Вступ в дію угоди про Асоціацію з ЄС у частині ЗВТ між Україною та ЄС відкладено до 1 січня 2016 року для порятунку економіки України", вважає політик, додаючи, що в разі набуття Угодою чинності, економіка була б знищена як така. Саме про таку небезпеку громадський рух "Український вибір" заявляв в плині 2012 і 2013 року", - наголосив він.

"Ми говорили, роз'яснювали, вимагали підійти до цього питання відповідально і серйозно. Але навколо була суцільна безальтернативність і популізм. В листопада 2013 року уряд призупинило підписання угоди про Асоціацію. Потім був Майдан, прийшла нова влада, обрали нового президента, але проблема залишилася. це проблема існування економіки України як суверенної і незалежної держави. і сьогодні вже ЄС наполіг на тому, що угода в частині ЗВТ не може бути введено в дію. і нова влада з цим змушена була погодитися", - упевнений Медведчук.

"У зв'язку з цим виникає питання - що, політики, які прийшли до влади в Україні і змагалися, хто швидше підпише асоціацію з ЄС, виявилися просто неспроможними і цинічно обманювали людей, які їх підтримали? Або знали, що діють з однією метою - отримати влада? ", - задає питання лідер" Українського вибору".

Тому він запропонував громадянам самим дати оцінку подіям новітньої історії України.

"Листопад 2013 - призупинено підписання угоди з ЄС.
Грудень 2013 - Євромайдан.
Лютий 2014 - зміна влади.
Березень 2014 - прихід нової влади.
Травень 2014 - обрання нового президента.
Вересень 2014 - призупинено набуття чинності угоди про асоціацію з ЄС", - зазначив він.

"Залишилося оцінити наслідки події для історії України", - резюмував В.Медведчук. 

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Злидня 13.09.2014 21:00
Мужик розумний і вірно каже.Мені теж не подомалася минула влада, але зробити крок вперед а 2 назад мені зовсім незрозуміло :sigh: А по поводу медведчука мені стрьомно шо в нього Путін кум.Чомусь недовіряю :-?

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна