b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_lavrov.jpg

Попередня доповідь про катастрофу малайзійського пасажирського літака на Донеччині не дала відповідей на питання російської сторони, повідомляє УНН з посиланням на РІА "Новості", які цитують очільника МЗС РФ Сергія Лаврова.

Нагадаємо, рейс "MH17", що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав аварії 17 липня в Донецькій області. Всі пасажири та члени екіпажу літака загинули. У минулий вівторок Нідерланди опублікували попередню доповідь про катастрофу малайзійського літака - експерти підтвердили, що літак розвалився в польоті через "структурні ушкодження, викликані зовнішнім впливом численних високоенергетичних об'єктів", однак джерело цих об'єктів поки встановити не вдалося.

"Міжнародні експерти просиділи тижня три в Києві, розмовляли з українськими властями. Ніяких відповідей на питання, сформульовані незабаром після катастрофи російською стороною по лінії Міністерства оборони та Росавіації, не підготовлене", - заявив С.Лавров.

За словами міністра, російські фахівці готують ще один набір питань по лінії російських авіаційних властей для того, щоб "позначити необхідні до термінового розгляду теми". Він нагадав, що міністр оборони Малайзії Хішамуддін Хуссейн на цьому тижні відвідав Росію для отримання експертних оцінок на основі попередніх висновків, які були зроблені Міноборони РФ на брифінгу в липні.

"Ми вітаємо такий інтерес, тому що немає підстав відмовлятися від зрозумілих відповідей або хоча б обговорення тих питань, які ми задали, і на які поки не отримали жодної реакції", - зазначив Лавров.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна