passport.jpg

За словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, впровадження безвізового режиму між Україною та Європою затримується через необхідність запровадити реформи у цій сфері, повідомляє УНН з посиланням на "Радіо Свобода".

"Критичним є підготовка до біометричних паспортів. Безвізовий режим буде діяти і я дуже сподіваюсь, що скоро. Але він працюватиме тільки для власників біометричних паспортів", – зазначив керівник МЗС.

Він додав, що наступного тижня в Україну почнуть прибувати закордонні місії в рамках другої, останньої фази. Європейські експерти аналізуватимуть ефективність роботи Державної міграційної служби, кордонів та митниць. П.Клімкін зауважив, що "до цього треба підготуватися з Національним банком та Державною міграційною службою".

Нагадаємо, у червні поточного року ЄС ухвалив рішення про перехід України до виконання другої фази Плану дій з лібералізації візового режиму.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Рибак 14.09.2014 09:34
Кому ми потрібні з голими жопами? Установіть ціни на українську продукцію, зупиніть пепекупщиків, наладьте міжнародну торгівлю, приструніть банки і все наладиться. Ні вони - безвізовий режим, на який ікс він селянину?!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна