b_385_225_16777215_00_images_news_2017_rybalka_59_big.jpg

Будь-яке втручання в природу, як правило, призводить до зміни в екосистемі. Так і розташування водорегулюючої споруди – шлюза-регулятора на р. Сула неодмінно призведе до поділу річки: до і після.

До: збільшення глибини, розширення русла, а отже і затоплення прилеглих ділянок, як правило луків; частина кущів та дерев зануриться під воду, а отже у них немає шансів на виживання. Після: утворення намулів, заростання улюблених місць відпочинку.

Так, 5 грудня 2019 року нарешті вирішилась судова справа про недоцільність будівництва водорегулюючої споруди – шлюза регулятора на р. Сула в районі с. Тарасівка Оржицького району та с. Старий Калкаїв Сменівського району.

ТОВ «Сапсан-Семенівка» та місцеві мисливці і рибалки висловлють особливу вдячність нашому земляку Баганцю Олексію Васильовичу за сприяння у вирішенні цієї справи. За його сприяння екосистема р. Сула не буде зруйнована.

Дякуємо!!!

ТОВ «Сапсан-Семенівка»

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

+62 # Назар 24.12.2019 17:09
Щось ви хлопці не того.Дивіться розділ Життя району стор 99,тоді руками і ногами були за створення шлюзу а тепер другої думки.Одним словом -маріонетки. :P
+42 # святослав 24.12.2019 17:43
Маріонетки , Назаре , це ті - бездумні і безпринципні , кого тупо використовують .А ці - ,,лижуть,, з власної волі ! Це - ХОЛУЇ ! Особливе - наймерзенніше і найпідліше ,,плем'я,, ! Усі теми ,,екології ,, ,,природоохоронної роботи ,землі які піднімають місцеві ,,знатоки,,- шкурники , носять чисто СПЕКУЛЯТИВНИЙ характер - ,,А що можна з ґетого поімєть ?! І не більше !Рівень - не той , щоб крім власної ,,ж...пи,, ще про когось подумати !
-54 # Чорний кіт 26.12.2019 13:31
Святослав, аби ти знав як нудить від твоїх коментарів... Серйозно, наче намагаєшся щось розумне писати, а виходить, наче "пожували й виплюнули"
+56 # святослав 26.12.2019 21:03
Чорний кіт .Від об'єктивних речей нудить лише ,,щурів,, і ,,котів,, ! Ти з них , чи тебе - ВЗАГАЛІ , розумні речі просто ,,стомлюють,, ?!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна