b_385_225_16777215_00_images_news_2020_03_1900.jpg

Імена рибалок Еміле Лесуере (Élie Lesueur) і Гіацинт Лаланн (Hyacinthe Lalanne) нічого не скажуть не лише любителям риболовлі. Напевно навіть спортсмени-рибалки здивовано знизуватимуть плечима. Та й на їхній батьківщині, у Франції, знайдеться не багато людей, хто скаже чим вони знамениті. А, між іншим, це люди які увійшли в історію, як перші і єдині переможці рибальських змагань в рамках Олімпійських ігор!

Так, так не дивуйтеся. Риболовля в новій історії одного разу була присутня на Олімпіаді. Це були другі Олімпійські ігри в Парижі 1900 року.

Треба відзначити, що змагання з риболовлі не входили до офіційного переліку олімпійських дисциплін (поряд з такими ж дивовижними видами спорту, як стрільба по живих голубах). Але, так чи інакше, з 5 по 8 серпня 1900 р. на Лебединому острові (фр. Île aux Cygnes невеликий штучний острів на Сені, розташований неподалік від Ейфелевої вежі) пройшли змагання в рамках Олімпіади.

Усього взяло участь 600 спортсменів, включаючи як мінімум одну жінку, і в цілому 20000 глядачів за чотири дні змагань.

До сьогодні не збереглося інформації ні про правила, ні про регламент, але судячи з нагород, був залік по найбільшій рибі і найбільшої кількості. При цьому, як мінімум, два етапи – відбори і фінал. В цілому було спіймано 2 051 рибин. У фіналі в середу, 8 серпня, було 57 учасників і було спіймано 881 рибин. Перемогла команда з регіону Пікардія (зараз О-де-Франс).

Еміле Лесуере зловив найбільшу рибу і отримав нагороду за перше місце з рук президента країни Émile Loubet. Його друг по команді Hyacinthe Lalanne так само отримав нагороду за найбільшу кількість спійманої риби – 47 штук.

Yardstick Fish – Калькулятор рибалки

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна