b_385_225_16777215_00_images_news_2020_08_119041299_1764569433707980_7557329544746735642_o.jpg

На території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський» в адміністративних межах Полтавської та Черкаської областей, інспекторами служби державної охорони природно-заповідного фонду НПП «Нижньосульський» виявлено факт загибелі водних живих ресурсів.

При візуальному обстеженні вода була зеленого кольору та у деяких місцях відчувався неприємний запах, на поверхні визначався виключно один вид загиблої риби – карась. Основною причиною загибелі риби можна вважати природні фактори, а саме: зменшення вмісту розчинного кисню у воді, але точну причину загибелі водних живих ресурсів можна встановити лише лабораторними дослідженнями.

Тому, для встановлення причини загибелі риби адміністрація НПП «Нижньосульський» звернулася до компетентних органів – Державну екологічну інспекцію центрального округу, Управління Держпродспоживслужби в Семенівському, Глобинському районах Полтавської обл., Чорнобаївському р-н. Черкаська обл., Полтавський та Черкаський рибоохоронний патруль, з метою проведення повного гідрохімічного та токсикологічного аналізу.

Спільний виїзд на територію, було здійснено спеціалістами управління Держпродспоживслужби в Семенівському, Глобинському районах Полтавської обл., Чорнобаївському р-н. Черкаська обл., працівниками Парку, представниками Чорнобаївської РДЛВМ та Семенівської РДЛВМ. Відібрані проби води та пат матеріал. Поверхневим візуальним оглядом у загиблої риби, ознак інфекційних чи інвазійних захворювань не виявлено, результати лабораторних досліджень очікуються.

НПП «Нижньосульський»

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна