b_385_225_16777215_00_images_news_2017_rybalka_hweap2.jpg

7 листопада відкривається полювання на хутрових звірів на території мисливських угідь ТОВ «Сапсан-Семенівка» відповідно до наказу № 7 від 7.07.2020 року «Про проведення полювання», який погоджено Полтавським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, Департаментом екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

На території мисливських угідь Семенівського району полювання на хутрових звірів триватиме до 31 січня 2021 року включно. Мисливці зможуть відстрілювати зайців, лисиць та єнотовидних собак. Днями полювання є: на зайця – тільки субота, на лисиць та єнотовидних собак – субота та неділя. Денна норма добування: один заєць на одного мисливця, лисиць та єнотовидних собак – не лімітовано. Полювання дозволяється на всій території адміністративного району, за виключенням територій та об’єктів природно-заповідного фонду і ділянок відтворення та відпочинку дичини, а саме: Худоліївський та Гробівський лісові масиви, озеро Судебське біля с. Худоліївка, Гаївське, Новокалкаївське та Тукалівське болота, «Солоне» та «Гракове» біля с. Оболонь, «Лубкове» біля с. Очеретувате, «Острів» у Веселому Подолі, «Дубове» біля с. Бакумівка, північна частина Семенівського району між селами Худоліївка та Бурбине, а також територія НПП «Нижньосульський» та 200-метрова зона навколо населених пунктів.

Згідно із Законом України «Про мисливське господарство та полювання», до полювання прирівнюється перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з:

  • будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів;
  • собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами;
  • продукцією полювання (крім випадків регулювання чисельності диких тварин, польових випробувань і змагань мисливських собак (не нижче обласного рівня);
  • перебування осіб на дорогах загального користування з продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю.

Також мисливцям варто пам’ятати, що під час полювання обов’язково потрібно мати всі необхідні документи та пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання (єгерська служба, державна лісова охорона, представники держекоінспекції, а також працівники поліції). Серед цих документів:

  • посвідчення мисливця;
  • щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
  • дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
  • відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
  • паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

Відстрільні картки будуть реалізовуватись на єгерських пунктах (с. Горошине, Наріжжя, Вереміївка, Веселий Поділ, с-ще Семенівка в приміщенні офісу мисливського господарства) за наступними цінами: для мисливців ТОВ «Сапсан-Семенівка» сезонна – 600 грн, разова – 100 грн, пенсіонерам, інвалідам 2 групи та ЧАЕС 1, 2 категорії, учасникам бойових дій, інвалідам війн сезонна – 300 грн, разова – 100 грн, іншим мисливцям сезонна – 1200 грн, разова – 200 грн.

При виявленні в мисливських угіддях загиблих чи хворих тварин прохання негайно повідомити користувачу угідь та ветслужбу.

За більш детальною інформацією звертайтеся в ТОВ «Сапсан-Семенівка» за адресою: с-ще Семенівка, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 20 а (район ринка) та за тел. 066-442-97-30.

Шановні мисливці! У зв’язку з карантином дотримуйтесь соціальної дистанції 1,5 м та маскового режиму. Будьте обережні на полюванні. Влучних пострілів. «Ні пуху ні пера!»

Адміністрація ТОВ «Сапсан-Семенівка»

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна