Подробнее...

16 і 17 квітня відбулися матчі у відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів, за підсумками яких стали відомі чотири команди, які продовжують боротьбу за трофей.

Туринський "Ювентус" сенсаційно поступився на своєму полі "Аяксу" і після виїзної нічиєї 1:1 покинув турнір.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

У матчі 32-го туру чемпіонату Франції ПСЖ на виїзді програв "Ліллю" з рахунком 1:5.

Парижани пропустили гол вже на 7-й хвилині в результаті автоголу Меньє. Але всього через кілька хвилин рахунок зрівняв Бернат. На 36-й хвилині Бернат залишив ПСЖ в меншості, отримавши червону картку. У другому таймі "Лілль" використовував чисельну перевагу, відправивши у ворота суперника чотири м'ячі.

У матчі 34-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" обіграв "Челсі" з рахунком 2:0. Зустріч відбулася в Ліверпулі на стадіоні "Енфілд".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ліверпуль" - "Челсі".

У футбольному сезоні 2019 року відновився розіграш Кубка пам’яті Героя Радянського Союзу В. Д. Кізя. 6 та 13 квітня відбулися перші матчі.

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

У неділю, 14 квітня, у розіграші Кубка пам’яті Олега Бабаєва визначилися фіналісти. Вже точно відомо, що трофей на честь загиблого мера міста не дістанеться місцевій команді.

9 і 10 квітня відбулися перші матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів, за підсумками яких інтрига померла лише в одній зустрічі. У Ліверпулі місцевий однойменний клуб не зазнав проблем у матчі з "Порту", обігравши суперника з рахунком 2:0. Саме в цій парі, швидше за все, вже визначився півфіналіст турніру.

Колишній чемпіон світу з боксу Володимир Кличко може повернутися в ринг, якщо йому запропонують 100 мільйонів доларів.

Про це в інтерв'ю Abendzeitung розповів його брат Віталій, який нині обіймає посаду мера Києва.

У Лондоні відбувся перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів, в якому місцевий "Тоттенхем" приймав "Манчестер Сіті". Зустріч завершилася перемогою "шпор" з рахунком 1:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Тоттенхем" - "Манчестер Сіті".

У Ліверпулі відбувся перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів, в якому однойменний клуб приймав "Порту". Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0. Забитими м'ячами в їх складі відзначилися Набі Кейта і Роберто Фірміно.

Результати чергових матчів розіграшу Кубка пам’яті Олега Бабаєва, що відбулися минулого тижня.

7 квітня визначилися всі учасники півфіналів Кубка України. У головному матчі чвертьфіналу "Шахтар" у серії пенальті обіграв "Динамо".

У півфіналі Кубка України крім " Шахтаря "зіграють" Інгулець"," Дніпро-1" і "Зоря".