У суботу, 6 травня, зіграно матчі ІІ туру в групі «А» першої ліги Чемпіонату Полтавської області з футболу. Перші матчі великого футболу сезону 2017 року відбулися в селі Очеретувате, де місцевий ФК «Дружба» приймав «Темп» із с-ща Градизьк Глобинського району. Цього дня на місцевому стадіоні було справжнє футбольне свято – постаралися і організатори, й гравці.

Юнаки «Дружби» розгромили своїх однолітків із Глобинщини – 3:0. Відзначимо правий фланг очеретуватців, з якого вони провели у ворота суперників всі голи. Добре зіграла зв’язка Костомаров-Левченко. Перший гол розпочався викиданням м’яча з-за бокової лінії Олександра Костомарова, а після обіграшу захисників Єгором Гордійченком і виводом віч-на-віч з голкіпером Максима Левченка – останній не схибив. Другий м’яч, після переводу з центру, Олександр забиває вже сам, а під час третьої гольової атаки він записує в свій актив гольову передачу – відзначився з навісу Артем Година. Кращими гравцями матчу стали Ігор Дронов у «Темпа» та Максим Левченко у «Дружби».

Для основного складу ФК «Дружба» сказати, що гра була легкою прогулянкою не можна. Зіграний «Темп» домінував у першому таймі, але гольових моментів при цьому не створював. Це виснажувало градижчан морально, і коли вони виснажилися й фізично, настав «зірковий» час для очеретуватців, котрі грали в гострий контратакувальний футбол. На 75 хвилині рахунок відкрив Олександр Михайлик, якого вивів «на побачення» з голкіпером гостей досвідчений Ігор Черномор. Не забарився і вирішальний м’яч: через 4 хвилини подача штрафного по високій траєкторії змусила помилитися на виході голкіпера «Темпа» Віталія Іванова. Помилкою скористався капітан «Дружби» Олександр Рома, котрий під час карколомного стрибка в стилі східних єдиноборств, переправляє м’яч в пусті ворота. Надалі очеретуватці могли збільшувати рахунок, але Віталій Іванов більше не помилявся, і навіть рятував свої ворота після виходу віч-на-віч. Отже, впевнена перемога ФК «Дружба» над сильним суперником 2:0.