b_385_225_16777215_00_images_news_2017_sport_IMG_8757.jpg

13 жовтня відбулося засідання Федерації футболу Семенівського району (голова Олександр Пугачов). На порядку денному – два питання.

Спочатку присутні підбили підсумки районної першості з футболу. Чемпіоном уперше стала команда «Веселий Поділ. Дослідне», ІІ місце посів ФК «Дружба» (Очеретувате), ІІІ місце – «Арсенал» (Устимівка). Кращий бомбардир – Максим Остапець («Дружба»). Загалом же на п’єдестал зійшли ті ж команди, що й минулого року. За інформацією голови суддівського комітету Сергія Киби, дисципліна у цьогорічному чемпіонаті була на належному рівні. Кращою за fair play є «Дружба», гіршою – «Магнолія» (Крива Руда). Крім того, Сергій Іванович звернув уваги на футбольну етику та повагу до суперників, адже у сезоні 2017 року була рекордна кількість невиїздів на матчі – 8. Через це, зокрема, і не відбулося 3 із 4 матчів останнього туру, бо турнірне становище команд вирішилося ще до цього. Не відбувся і матч, на який чекали численні вболівальники району, «Дослідне» – «Дружба». Усі зійшлися на тому, що це негативне явище в першості.

Друга частина засідання була присвячена традиційну осінньому Кубку пам’яті. Вирішили, що розіграш трофею відбудеться наступної неділі, 22 жовтня. Матчі будуть проходити на двох стадіонах – у Семенівці (група А) та Паніванівці (група Б). Поки що заявки на участь подали сім команд, які шляхом жеребкування розподілилися так: «А» – «Оболонь-Іванівка», «Арсенал», «Енергія»; «Б» – «Факел», «Магнолія», «Дружба», «В. Поділ. Дослідне». Матч складатиметься із двох таймів по 15 хвилин. Кубок розіграють переможці обох груп на центральному стадіоні «Колос».

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна