b_385_225_16777215_00_images_news_2018_sport_9362e6a00bf6523351d9c31b17b6416b-b.jpg

Результати ігор чемпіонату та першостей міста Кременчук з футзалу, які відбулися з 11 по 14 січня.

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

11.01.2020

 

ВОХР НПЗ – Кремінь Ю

(Панченко-3, Омельченко, Смакула - Мовчан)

5:1

1 Ліга

11.01.2020

 

Поло – 1-й Віконний

(Тітар-3, Кірпа, Масюк)

0:5

2-3 Ліга

11.01.2020

 

Діліжанс – Трансгаз

(Шахман О. – Бордюг-2, Пономаренко, Шутка)

1:4

2-3 Ліга

11.01.2020

 

Кредмаш – Солониця

(Бондаренко, Прошакін, Охоцький, Лобов, Волосян(АГ) - Лузін)

5:1

2-3 Ліга

 

ПОЛІТЕХНІК

12.01.2020

 

АКБ Лінк – Теплоенерго

(Сороколат, Старушко – Локтіонов-3, Латишев-2, Пушкеля-2, Шпак)

2:8

Фінал

12.01.2020

 

Укрторгтранс – Марсель

(Смаков-2, Биков – Марченко, Міхеєв)

3:2

Фінал

12.01.2020

 

Граліан –Брест

(Щербак, Середа, Селін – Ясько, Біденко, Проценко, Вікулов)

3:4

Фінал

12.01.2020

 

АТП-15307 – Світловодськ

(Крупін, Шаманський, Скляренко, Обертас(АГ) - Богданов)

4:1

Фінал

12.01.2020

 

Транзіт сервіс – Шарліс

(Кошман, Козлов – Галата Д-2, Дудка Д)

2:3

Фінал

12.01.2020

 

ВОХР НПЗ – Кремінь-2003

(Косовський-3, Отченашенко, Євтушенко(АГ) – Євтушенко-3, Дігавцов-2, Єщенко, Кузьменко)

5:7

1 Ліга

12.01.2020

 

ВПУ-Дружба – Джей Ті Ай

(Орендаренко І, Кувшинов, Завялов – Хрієнко-2, Лопатнюк, Руденко, Орендаренко В (АГ))

3:5

1 Ліга

12.01.2020

 

Динамо – ФСК Піщане

(Хоруженко-2, Грубась-2, Микитюк, Грак, Козубенко, Романець – Іващенко-2, ???)

8:3

2-3 Ліга

 

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

11.01.2020

 

ПБК – Олімп

(Белобородов, Романюк, Мусієнко, Жиленко)

4:0

6 ліга

11.01.2020

 

Крем Агро – Каріатида

(Матвеєв-4, Кузовов, Омельян – Зубченко-2, Гаврильченко)

6:3

6 ліга

11.01.2020

 

Світ спорту – Магія смаку

(Крошка-3, Білоус Я, Лобода, Чорнуха, Демиденко – Шиш, Пилипенко)

7:2

6 ліга

11.01.2020

 

Олександрія – Локомотив

(Гуменюк, Корецький, Краєвський, Цвелих – Ляпун-3)

4:3

4 ліга

11.01.2020

 

Стріт – ОДЮК

(Шудро-3 – Самойленко-2)

3:2

4 ліга

11.01.2020

 

Інтер Авто – Креммясо

(Кухта-3, Загорій, Шишкін, Цемах – Вербецький-2, Дудін)

6:3

4 ліга

11.01.2020

 

Н.Знамянка – Кремінь АТО

(Бугай-2, Кривченко, Павлушенко, Панасенко, Крисолов, Шабельник(АГ) – Кіндратенко-2, Петрушевський-2)

7:4

4 ліга

 

ГРАНІТ

12.01.2020

 

СелЛок - ІльТан

6:2

Ветерани

12.01.2020

 

                              Н.Знамянка-2 – Шершні        

0:7

6 ліга

12.01.2020

 

Ізумруд – Мобі Опт

1:10

6 ліга

12.01.2020

 

Прорив – Талант

4:3

5 ліга

12.01.2020

 

Світанок – Сокол

4:5

5 ліга

12.01.2020

 

Чемпіон – Юність

7:3

5 ліга

12.01.2020

 

Титан - Зоря

5:5

5 ліга

 

Дата

 

Матч

 

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

14.01.2020

 

Геологія – Ягуар

(Лавський, Саркісян, Костиренко – Смірнов(АГ))

3:1

1 Ліга

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна