b_385_225_16777215_00_images_news_2020_03_IMG_5658.jpg

Як розповідали ми раніше на сторінках «Вісника Семенівщини», у селі Василівка віднедавна почали широко популяризувати настільний теніс. Під керівництвом ветерана органів місцевого самоврядування та ветерана спорту Олександра Гетьмана майже всі місцеві діти активно відвідують спортивну секцію.

І ось минулої суботи, 29 лютого, василівські школярі-тенісисти доросли до рівня власного турніру.

В останній день зими на урочисте відкриття змагань у місцевий клуб, на базі якого займаються гуртківці, завітали Василівський сільський голова Юрій Романюк, директор школи Анатолій Рева, депутат районної ради Сергій Губаренко, а також головний редактор газети «Вісник Семенівщини» Михайло Погрібний, представник Семенівської районної організації партії «Рідне місто» Тетяна Корнійчук.

Від Асоціації «Кластер «Меди Межиріччя», районного осередку «Рідне місто» та ТОВ «ТРК-Інформ» ми, як і обіцяли, презентували подарунки Олександру Гетьману та його вихованці Вікторії Яровій за призове місце в обласних змаганнях. Передали ми солодощі й для всіх членів секції настільного тенісу.

Що ж до самого турніру, то учасники визначали кращих у трьох категоріях.

Серед дівчат: І місце – Вікторія Ярова, ІІ – Маргарита Феруль, ІІІ – Анастасія Петренко.

Серед хлопців молодшої вікової групи: І місце – Артур Голобородько, ІІ – Богдан Зозуля, ІІІ – Максим Яровий; старша вікова група: І місце – Ярослав Кирій, ІІ – Костянтин Приходько, ІІІ – Артем Притула.

Крім того, серед переможців категорій розіграли суперкубок та визначили кращого – того, хто на даний час найміцніше тримає ракетку в руках і найкраще підкручує м’ячика. Ним став Ярослав Кирій.

Олександр Гетьман від імені всієї секції пінг-понгу в с. Василівка висловлює подяку за сприяння в проведенні турніру ТОВ АФ «Василівська» (Павло Зінченко), сільській раді (Юрій Романюк), приватному підприємцю Інні Фенз.

До слова. Наступного дня, 1 березня, Олександр Гетьман провів у Василівці турнір для своїх друзів із райцентру, щоправда товариський. Але виявився він не надто «гостинним», бо посів І місце. Другим став Віталій Клименко, третім – В’ячеслав Трембач.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна