jevago1.jpg

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко вважає, що створення Костянтином Жеваго власного політичного блоку говорить про наявність у нього президентських амбіцій і намір захистити свій бізнес, повідомляє УНН.

"Будь-які спроби підприємців йти у велику політику насамперед продиктовані бажанням захистити свій бізнес", - зазначив В.Фесенко.

Зазначимо, що нещодавно Костянтин Жеваго оголосив про створення так званого "Полтавського патріотичного блоку", який буде підтримувати чинну владу.

Однак, як повідомлялося раніше, 23 вересня на нараді у Президента України Петра Порошенка К.Жеваго виступив з критикою економічної політики Глави держави і виправдовував девальвацію національної валюти, проти чого виступив Президент. При цьому К.Жеваго пригрозив зупинити свої виробничі підприємства якщо уряд не погодитися з його вимогами про необхідність зростання курсу долара.

"Костянтину Жеваго як експортери вигідна девальвація української гривні", - відзначив аналітик "ІК Eavex Capital" Іван Дзвінка.

"Президент очікує великих податків від рудовидобувного бізнесу, як сверхрентабельного. А рударі не бажають платити. Тому можливо і створює свій лобистский блок, щоб блокувати ініціативи Президента" - додав директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Він зазначає, що олігархи прагнуть мінімізувати своє оподаткування незважаючи на надприбутковість бізнесу. Так, зокрема, робить "СКМ" Ріната Ахметова.

У той же час джерело, близьке до Костянтина Жеваго, наголосило, що підприємець платить близько 200 тис. доларів США кожному з майбутніх учасників блоку. Крім того, джерело підтверджує, що К.Жеваго неодноразово висловлювався щодо того, що якщо Президентом зміг стати крупний підприємець Петро Порошенко, то у нього є всі шанси для цього.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Злидня 02.10.2014 20:30
Чому б ні?Гроші-народна любов) 8)
# Рибак 03.10.2014 06:58
Костик окончательно подсел на траву?

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна