b_385_225_16777215_00_images_news_2017_sud.jpg

Шишацький районний суд визнав винним непрацюючого та неодруженого чоловіка, який виготовляв порноролики та розміщував їх на сайті Pornhub. Тепер обвинувачений має сплатити штраф 3400 грн.

14 травня відбулося засідання Шишацького районного суду під головуванням судді Наталії Вергун. На засіданні розглянули матеріали кримінального провадження стосовно неодруженого, непрацюючого, раніше не судимого чоловіка, якого обвинуватили за ч. 2 ст. 301 КК України (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

Суд встановив, що з серпня 2019 року до 13 березня 2020 року обвинувачений Олексій П. виготовляв у себе вдома порноролики та з двох акаунтів заливав їх у вільний доступ на Pornhub (в тексті судової ухвали сайт помилково назвали Pornhud). Один з них мав назву «Honey-Sexpistol».

Обвинувачений беззаперечно визнав себе винуватим у кримінальному правопорушенні й добровільно підписав угоду про визнання винуватості.

Враховуючи це, суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 3400 грн. Окрім цього обвинувачений має заплатити 1256 грн за послуги експерта.

Ноутбук, відеокамеру, Wi-Fi роутер та флешку, які належали чоловіку, було вилучено у власність держави в порядку спецконфіскації. При цьому два компакт-диски, на яких міститься порнографічна продукція, залишаться у матеріалах кримінального провадження протягом часу їх зберігання.

Тут можна відзначити титанічну роботу слідства, яке відстежувало різноманітний контент на Pornhub, щоб серед великого масиву специфічної інформації знайти та виокремити продукцію саме мешканця Полтавщини. Це вихід вже на міжнародний рівень порноіндустрії.

До цього з певною періодичністю поліція області відстежувала порнографічну продукцію у заблокованій в Україні соцмережі «ВКонтакте». «Полтавщина» періодично писала про такі вироки судів. Наприклад, про покарання для полтавки, яка отримала за розповсюдження порно рік умовно.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Erkens 04.08.2021 14:32
Ага, титанический труд - порно сомтреть)

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна