Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'http://blog.mann-ivanov-ferber.ru/wp-content/uploads/2015/09/vopros02_b.jpg'
There was a problem loading image 'http://blog.mann-ivanov-ferber.ru/wp-content/uploads/2015/09/vopros02_b.jpg'

vopros02_b.jpg13 листопада оприлюднено рішення Семенівської районної виборчої комісії, яким зареєстровано депутатів Семенівської районної ради VІІ скликання. Тож, маємо оновлений, і що головне – остаточний склад районної ради. Ознайомившись із списком депутатського корпусу, ми звернулися до депутатів від різних політичних сил, що будуть представлені у новій раді (а їх п'ять) із запитаннями щодо роботи райради VII скликання, та поцікавились їхніми думками з приводу кандидатур на посаду голови районної ради.

Юрій Черевик, ВО «Батьківщина»:

Юрій Черевик

«Незалежно від політичної належності хотілося б, щоб депутати районної ради зробили зважене рішення і обрали достойного голову районної ради. Це для того, щоб у подальшому не було протиріч між різними політичними силами, об’єднаннями, щоб була дієва, організована робота Семенівської районної ради VII скликання. На посаду голови райради мою кандидатуру висуває партія ВО «Батьківщина». Однак, якщо цього не станеться, то хотілося б, щоб новообраним головою була достойна, вірна своїй справі людина»

Григорій Шквир, Аграрна партія України:

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1270987.jpg

«Мене обрали депутатом до районної ради від Аграрної партії, тому на посаду голови райради бачу кандидатуру саме від своєї партії. У зв'язку з тим, що деякі члени партії очолюють свої господарства, вони не можуть поєднувати ці дві роботи. Для даної посади потрібна людина, яка б змогла віддатися справі на благо району, була б юридично «підкованою». На посаду голови Семенівської районної ради відповідає кандидатура в особі Юрченка Віктора Васильовича. У роботі районної ради хотілося б, щоб була зваженість, відкинуті амбіції та направленість на благо населення, яке їх обрало. Потрібно шукати компроміси, незважаючи на кольори прапорів фракцій, партій»

Лариса Даценко, ВО «Свобода»:

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1270989.jpg

«Наша політична сила «Свобода» дійшла такого висновку, що на посаду голови Семенівської районної ради ми підтримаємо більшість. Головне, щоб це була логічна, адекватна та розумна людина. Основними цілями своєї роботи, як депутатів, є збереження земель Семенівщини, допомога учасникам АТО. Взагалі ми не будемо підтримувати те, що спрямоване проти народу»

Юрій Костюк, партія «Рідне Місто»:

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1270991.jpg

«На посаді голови райради та його заступника, на мою думку, повинні бути люди з різних партій. Головне, щоб вони мали досвід роботи у даній сфері та здоровий глузд. Потрібно організувати мирну співпрацю між усіма політичними силами. А про роботу будемо судити уже по зроблених справах»

Крім того, ми зв'язалися (у телефонному режимі) з лідерами політичних сил:

Віктор Юрченко, Аграрна партія України: «Що стосується посади голови районної ради, то на даний момент наші повноваження не визнані виборчою комісією і коментарі з цього приводу давати передчасно... Депутатська група підготує сесію, за результатами якої буде обрано керівний склад».

Валерій Книш, партія «Рідне Місто»: «Наша партія за підсумками виборів зайняла друге місце, тому вона не ініціює «розподіл портфелів» у районній раді. Пропозицій нам від інших політсил не поступало. У своїй депутатській діяльності ми плануємо конструктивно працювати та підтримувати тих, для кого інтереси нашого рідного краю важливіші, ніж особисті або внутрішньопартійні амбіції. У багатьох із наших депутатів є досвід управлінської роботи. Але вирішувати чи потрібні новообраній районній раді наші вміння, досвід, виробничі зв’язки – це справа депутатів. Хотілося б побажати новій раді успіхів у роботі на користь кожного жителя Семенівщини та не пов’язнути в бюрократичній тяганині владної роботи».

Сергій Кисліченко, БПП «Солідарність»: «Щодо посади голови районної ради я ще над цим не думав. Сподіваюсь, що в районі будуть залучені інвестиції для розробки проектів, створюватимуться робочі місця для молоді».

У підсумку нам вдалося дізнатися, що думки з приводу кандидата на посаду голови райради розділилися. Новообрані депутати вбачають на цій посаді Юрія Черевика та Віктора Юрченка. Можливо, хтось із них і стане головою Семенівської районної ради VII скликання, а, можливо, на нас чекає «сюрприз». А як воно буде насправді, ми зможемо дізнатися на першій сесії вже цієї п'ятниці, 27 листопада.

P. S. Також ми спробували дізнатися про роботу громадських приймалень політичних сил, тому мали намір завітати до штабів «Солідарності» та «Батьківщини». На жаль, нас зустріли зачинені двері. Як виявилось, робота цих штабів після виборів припинилась... Хоча, можливо, ми були там в день «закритих дверей»))) Крім того, звернувшись до одного із новоспечених народних обранців (від Аграрної партії), виявилося (вибачте за тавтологію): депутат і гадки не мав, що він депутат. Може до цього часу уже й дізнався... А нам залишається тільки побажати успіхів у роботі нової районної ради на благо Семенівщини.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# София 23.11.2015 08:20
будем ждать "сюрприз" :lol: :lol: :lol: :lol: :-) :-) :-) :-) :-) :-)
# Oleg 24.11.2015 15:10
Надія вмирає останньою.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна