10 червня Семенівський район з робочим візитом відвідав депутат Верховної Ради України Костянтин Іщейкін. Він провів особистий прийом громадян, робочу нараду із сільськими головами, зустрівся із громадським активом району. Під час особистого прийому порушувалися актуальні для нашої громади питання.

Так, районного військового комісара Анатолія Шевелу хвилює питання розміщення військкомату, адже останніми часом приміщення використовується двома організаціями; на даний час діє договір оренди будівлі колишнього військкомату територіальним центром соціального обслуговування населення і перенесення терцентру до іншого приміщення створить певні незручності для інвалідів, ветеранів та усіх, хто їх обслуговує. Районною владою, як пояснив голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, вжито усіх можливих заходів для надання нового приміщення військкомату. Для повноцінного функціонування цієї установи необхідна і підтримка селищної ради, про що запевняє і селищний голова Людмила Милашевич. «Для успішного вирішення питання необхідна співпраця, домовленість усіх сторін, конструктивні дії, можливо, навіть, деякі поступки з того чи іншого боку. Необхідно прорахувати усі плюси та мінуси кожного варіанту вирішення проблеми, оцінити переваги. Коли постане повна картина, можна буде зробити певні висновки», – зазначив народний обранець. Тож Костянтин Іщейкін погодився виступити своєрідним «посередником» у вирішенні даного питання.

На особистому прийомі побували також і директори Оболонської школи та Семенівського НВК №1, які просили сприяння К. Є. Іщейкіна у проведенні ремонтів покрівель, систем опалення. Натомість він поділився своїми планами у галузі освіти – наголосив, що переваги цього року у реалізації проектів надаватимуться саме сільським населеним пунктам та сільським школам. Запланував народний депутат провести конкурс на звання кращого учня Семенівщини, з метою стимуляції школярів до навчання, і, як і обіцяв, уже в липні провести екскурсію до Верховної Ради України для дітей нашого району.

Обговорення питань парламентської діяльності народного обранця та проблемних питань, що турбують населення району відбувалось також під час спілкування на загальних зборах сільських голів, керівників установ, підприємств, організацій, агровиробників, громадськості. На початку зустрічі Костянтин Іщейкін виконав приємну місію – вручив Почесні Грамоти Верховної Ради України директору територіального центру обслуговування населення Світлані Феніч та лікарю Наріжанського ФАПу Наталії Перетятько, які є також депутатами районної ради і мають активну громадянську позицію.

У вступному слові Костянтин Євгенович висловив надію на подальшу активну співпрацю з місцевою владою при вирішенні нагальних проблем району. Голова райдержадміністрації Віктор Федоренко наголосив, що на даний час сільські громади активно розробляють проекти, програми для покращення соціально-економічного розвитку населених пунктів, з готовністю фінансують реалізацію цих проектів. Народний депутат запевнив, що його депутатська допомога не є «епізодичною», разовою, він готовий працювати над тим, щоб сприяти вирішенню питань виборців на окрузі, де був обраний. В рамках зустрічі усім присутнім було надано змогу задати свої запитання народному депутату. Цим скористалися головний лікар ЦПМСД Тамара Мазанько, яку хвилює питання оптимізації ФАПів у рамках виконання вимог постанови, якою встановлені відповідні нормативи; депутат районної ради Валерій Книш, який стурбований тим, що малокомплектні школи району можуть припинити своє існування, хоча, на його думку, у них ще є перспективи. Також задано питання, що стосувалися виділення земельних ділянок обласним Держземагентством без погодження з сільськими та селищними радами.

Відповівши на запитання, Костянтин Іщейкін запевнив, що з розумінням сприйняв проблеми, порушені сьогодні семенівцями, та що внесе їх у свою програму діяльності. Зазначив, що для цього і проводить ось такі зустрічі з людьми, уважно вивчає надіслані на його пропозицію листи від виборців. Наголосив, що «звик працювати системно і послідовно, тому впевнений, що труднощі вдасться подолати разом». – Я дотримуюсь принципу працювати прозоро і конкретно, – сказав народний депутат України Костянтин Іщейкін. – І безпосереднє спілкування з виборцями на місцях дозволить мені краще знати і вивчати проблеми, що б потім їх вирішувати.

 Візит Костянтина Іщейкіна  Візит Костянтина Іщейкіна  Візит Костянтина Іщейкіна
 Візит Костянтина Іщейкіна  Візит Костянтина Іщейкіна  Візит Костянтина Іщейкіна
 Візит Костянтина Іщейкіна  Візит Костянтина Іщейкіна  Візит Костянтина Іщейкіна
 Візит Костянтина Іщейкіна  Візит Костянтина Іщейкіна  

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Хвеська 12.06.2016 21:04
На ФАПі в с. Наріжжя працює не лікар а фельдшер.
# Хвеська 12.06.2016 21:08
А чому я не побачила на зустрічі очільника Семенівської районної лікарні пана Назаренка. Чи в лікарні все в шоколаді. чи може в цукрі. І покрівля протікає, і майже місяць не працює флюорографічний кабінет, відсилають людей або в Хорол або Глобино. Чи не було коли прийти пану Назаренку на зустріч до депутата, мабуть їздив на фінал по міні футболу.
# Хвеська 13.06.2016 06:47
http://poltava.to/news/38818/
# Друг Алины Кабаевой 13.06.2016 08:13
Такие поездки очень полезные, надеюсь Ищейкин не охолонет и продолжит в том же ключе...
# Вічно молода подружка очільників 13.06.2016 11:06
Мої вітання Світлані Сергіївні та Наталії!Молодці!Так тримати!
# Роза 13.06.2016 21:02
Яка в нас багата селищна рада стала! Для них 10 мільйонів - уже не гроші!!!
# Хвеська 14.06.2016 06:58
Цитирую Роза:
Яка в нас багата селищна рада стала! Для них 10 мільйонів - уже не гроші!!!

Роза! Не бачу де взялися 10 міліонів. Просвіти!
# Лара Крофт 14.06.2016 09:13
Це за сміттєзвалище..
# Oleg 13.06.2016 22:24
Будівля воєнкомату пристосована для оного,а терцентр треба було розмістити на місці роддому де розмістили Назаренка і Ко.А адмістрація ЦРЛ могла б і на старому місці працювати,все рівно від неї нульовий толок.
# Хвеська 14.06.2016 06:56
Цитирую Oleg:
Будівля воєнкомату пристосована для оного,а терцентр треба було розмістити на місці роддому де розмістили Назаренка і Ко.А адмістрація ЦРЛ могла б і на старому місці працювати,все рівно від неї нульовий толок.

Та ніколи себе любимого главрвач не зобижав.
# сергій 23.06.2016 13:38
Написано ну прям як про Семенівку. http://www.ltava.poltava.ua/news/7625/
# Хвеська 23.06.2016 15:54
Цитирую сергій:
Написано ну прям як про Семенівку. http://www.ltava.poltava.ua/news/7625/

Та нам в лікарню Іщейкін та Біленький обіцяли майже все, що не просив главрвач(про цукор не знаю, просив чи ні). Але обіщаного три года ждуть.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна