b_385_225_16777215_00_images_news_2016_semenivschyna_06_P1310751.jpg

24 червня у великій залі адмінбудинку відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України. У святкуванні взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, селищний голова Людмила Милашевич, колективи підприємств, установ, організацій, громадськість. – Наша Конституція акумулювала в собі кращі здобутки та досягнення демократичних сил, щоб задекларовані в ній права стали реальністю. Щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє. Коли кожний громадянин відчує, що його життя визнане найвищою цінністю, як це записано в Конституції, лише тоді ми зможемо з гордістю заявити, що Україна стала демократичною державою, – наголосив Віктор Федоренко.

У виступі він зауважив, що двадцять років тому наша країна отримала важливий документ – Конституцію, яка дала початок розбудові незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світової спільноти. За роки незалежності відбулися суттєві зміни в українському суспільстві. Зробивши чимало помилок, Україна й далі шукає власний шлях розвитку. Зазнає змін і Основний Закон. На його варті та виконанні завдань держави на місцях стоять державні службовці, професійне свято яких відзначаємо 23 червня. Державна служба нелегка, в неї багато заборон, обмежень, вона вимагає професіоналізму, тактовності у спілкуванні з людьми. Віктор Федоренко висловив вдячність тим, хто конкретними справами і здобутками втілює в життя положення та принципи, які задекларовані в Конституції. Побажав міцного здоровя, миру і злагоди, незламного духу та самоповаги, глибокої віри у гідне майбутнє України.

Побажання добра, щастя, мирного чистого неба над головою, гідної заробітної плати висловили державним службовцям голова районної ради Віктор Юрченко та селищний голова Людмила Милашевич, Благочинний Семенівського району, настоятель Всіхсвятської церкви, Архімандрит Олексій. З нагоди 20-ї річниці Конституції України 35 земляків демобілізованих військовослужбовців-учасників бойових дій отримали відзнаки начальника Генерального штабу Збройних сил України «Учасник АТО». Бойовими нагородами відзначили мужність та самовідданість бійців, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України. З нагоди професійного свята кращих державних службовців було нагороджено почесними відзнаками. На завершення свята присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого краю.

b_385_225_16777215_00_images_news_2016_semenivschyna_06_P1310775.jpgb_385_225_16777215_00_images_news_2016_semenivschyna_06_P1310778.jpg

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Robin Hood 25.06.2016 19:12
А слабо були підти усією компанією оті срачі поприбирать,що залишились від дошки пошани,чи не царське то діло,???????
# pravda 26.06.2016 17:23
Так, ми відчуваємо себе захищеними пузом Федоренка.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна