Літо пролетіло одною яскравою миттю, сьогодні вже вересень, попереду – нові сподівання, надії. День знань – особливе свято. Для одних – це хвилюючий день початку шкільного або студентського життя, для інших – новий навчальний рік на улюбленій роботі, для старшокласників-випускників розпочнеться рік, який стане для них визначальним при виборі професії. Але всіх, незалежно від віку та статусу «учня» або «вчителя», об’єднує одне – шлях по цікавій дорозі безперервного пізнання світу, набуття нових знань і плідного обміну ними.

Базою будь-якої майстерності, успіху в будь-якій галузі є знання. Ми вчимося все життя, розвиваючи таланти і набуваючи безцінного досвіду. А міцним фундаментом цих знань служать основи, закладені в школі. Білі банти, море квітів в руках учнів, радісні посмішки на обличчях вчителів та школярів це все початок нового навчального року. Але, на жаль, День знань до Семенівського району завітав з гірким присмаком, адже для деяких навчальних закладів перший дзвоник не пролунав взагалі. Не у всіх школах України сьогодні пройшли урочисті лінійки з квітами, кульками, жовто-блакитними прапорами, піснями, віршами і привітаннями. Але, незважаючи на всі незгоди, вітаємо всю шкільну громаду Семенівщини з початком нового навчального року.

Родина Заїчинської школи у цьому році прийняла в свої обійми учнів із Брусівсьої школи, двері якої цього дня, 1 вересня, не відчинилися. Майоріла вишиванками, віночками, національними елементами на святі Першого дзвоника шкільна родина Заїчинської громади. Цього року День знань для них було справді особливим. Здавалося, все як завжди: святкові першокласники з хвилюванням повторюють свої перші вірші про школу, одинадцятикласники ловлять себе на думці, що це востаннє повідомить їм шкільний дзвінок про початок навчального року. Для них, цей перший дзвоник у своїй рідній школі буде востаннє, бо через рік розлетяться по світу на навчання.

1 вересня 2016 року в школі пролунав перший дзвоник, який сповістив учнів, вчителів про початок нового навчального року. На святі були присутні учні та їх батьки, а також запрошені гості. Це Сергій Сирота, Заїчинський сільський голова, Юрій Костюк, депутат районної ради, помічник народного депутата Костянтина Іщейкіна. Уперше поріг школи переступило 6 першокласників. Перший шкільний дзвоник сповістив про початок нового навчального року.

Приємні, щирі слова на адресу вчителів пролунали з уст старшокласників, які подякували своїм наставникам за невтомну працю, за добро і турботу та привітали квітами. Своїм молодшим друзям вони побажали успіхів у навчанні та бути гідними звання учнів Заїчинської школи.

 Заїчинська школа Заїчинська школа Заїчинська школа
 Заїчинська школа Заїчинська школа Заїчинська школа
 Заїчинська школа Заїчинська школа Заїчинська школа

До Біляківської школи (директор Віктор Яровий) в День знань, 1 вересня, завітали Біляківський сільський голова Роман Мидловець, депутати Семенівської районної ради Сергій Семигреєнко та Валерій Книш, заступник директора ТОВ «Радивонівське» Антон Яркий, представник «Астарта-Київ» Марія Куценко, протоієрей Іван Сушінець, які вручили подарунки та привітали учнів та педагогічний колектив навчального закладу. Цього року до лав учнів першого класу Біляківської школи зарахували Кароліну Богдан, Едуарда Крюкова, Ярослава Костяного, Артема Мохонька, Юлію Удод, Богдана Черненка, Валерію Черненко, для яких першою вчителькою стане Тетяна Олексіївна Приходько.

 Біляківська школа Біляківська школа Біляківська школа
 Біляківська школа Біляківська школа Біляківська школа
 Біляківська школа Біляківська школа Біляківська школа

Привітати учнів, батьків та вчителів із святом знань до Семенівського НВК №1 імені М. М. Хорунжого завітав голова Семенівської районної державної адміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Лопата.

«Дорогі першокласники, сьогодні для вас надзвичайно хвилюючий день, саме тому побажати вам успіхів, зростати енергійними, здоровими, щасливими і слухняними. Шановні старшокласники, у вас розпочинається відповідальний період у шкільному житті, проведіть його результативно, отримайте гарні оцінки і оберіть щасливу дорогу в доросле життя», – зазначив керівник району у своєму виступі.

На урочистій лінійці було прийнято до країни знань 45 першокласників, нагороджено кращих учнів минулого навчального року, отримано благословення від духовенства, вшановано память випускників школи Володимира Шульги (учасника АТО) та Сергія Семенченка (воїна-інтернаціоналіста). Перший урок присвячено 25 річниці Незалежності нашої держави.

 Семенівський НВК №1 Семенівський НВК №1 Семенівський НВК №1
 Семенівський НВК №1 Семенівський НВК №1 Семенівський НВК №1
 Семенівський НВК №1 Семенівський НВК №1 Семенівський НВК №1

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха, у свою чергу, відвідав свято Першого дзвоника у Семенівському НВК №2.

 Семенівський НВК №2 Семенівський НВК №2 Семенівський НВК №2
 Семенівський НВК №2 Семенівський НВК №2 Семенівський НВК №2
 Семенівський НВК №2 Семенівський НВК №2 Семенівський НВК №2

Олена БУГАЙ, Михайло ПОГРІБНИЙ,
прес-служба Семенівської райдержадміністрації,
фото Олени БУГАЙ, Михайла ПОГРІБНОГО, Віктора КОРНІЄНКА

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Кіна не буде 01.09.2016 22:13
ЦЕ ТРАГЕДІЯ....Для тих сіл де закрито школи, де на шкільних подвір*ях більше ніколи не лунатиме дзвінкий дитячий сміх, а приміщення школи стоятиме чорною примарою серед села,нагадуючи про наше керівництво району,яке і пальцем не ворухнуло щоб цього несталося.Вони тільки виконють різні циркуляри,а до громади їм все одно, тому що у них черствість душі.
# Вічно молода подружка очільників 04.09.2016 09:21
думаю, що трагедія, але нічого не вдієш.Людей помирає більше, ніж народжується
# Костюк Юрій 01.09.2016 22:34
Дякую за теплий прийом Заїчинській громаді!!!Витримки, наполегливості та успіхів Вам у новому навчальному році!!!
# pravda 02.09.2016 18:35
Ганьба керівництву Семенівського НВК№1,Зустрів свою вчительку,яка вже давно на заслуженому відпочинку.Вже три роки поспіль ,як стала директором Вітер,учителів пенсіонерів не запрошують на свято знань і не вітають квітами на дому.Вам не соромно не шановні? Ці вчителі створювали авторитет вашоі школи,віддали своє здоровя щоб їх забули?А хто вас згадає?
# Рибак 02.09.2016 19:36
Та цю директорку вже зараз "згадують"... А "заслужений" взагалі завалив ЗНО, вчитель "від Бога", вірніше - не дай Бог!!!
# Максим 03.09.2016 08:48
То може треба директорів вибирати на конурсній основі, а не призначати за красиві очі, щоб потім не жалкували навіть ті хто призначав?
# Ясне сонечко 03.09.2016 12:33
задача директора,щоб школа його була кращою. як на мене, цей директор справляється
# Рибак 03.09.2016 13:32
Краща школа - високий рівень знань дітей, а не будівля відремонтована за гроші батьків будівля школи.
# Максим 03.09.2016 15:07
Цитирую рибак:
Краща школа - високий рівень знань дітей, а не будівля відремонтована за гроші батьків будівля школи.

та відремонтовані туалети -гордість директора!
# Роза 03.09.2016 19:27
Цитирую Сонечко:
задача директора,щоб школа його була кращою. як на мене, цей директор справляється

А то нічого, що школа споконвіку була кращою?????
# Oleg 04.09.2016 11:01
Кошеча подружко,а поясни ти мені,чому при комуняках населення району збільшувалось,а зараз,як ти пишеш ,населення вимирає.Мабуть теж комуняки винуваті?
# мішель 04.09.2016 11:53
Цитирую Oleg:
Кошеча подружко,а поясни ти мені,чому при комуняках населення району збільшувалось,а зараз,як ти пишеш ,населення вимирає.Мабуть теж комуняки винуваті?

При комуняках тільки за один 1933р. населення району зменшилось на шість тисяч...
# Oleg 04.09.2016 12:15
Мішіко,чия б мичала.Хватить мусолить 33 рік.В селах людям робота була,цілі усадьби під ключ давали.В кожному селі школи фунціонували.І не треба говорити що народ був бідний.Майже в кожному дворі були легковики,або мотоцикли.На обжинках передовикам механізаторам дарували дорогі подарунки.Якщо ти місяць не працював то тобі могли припаяти тунеядство.І взагалі мішіко 33 один рік,а зараз дерибан в Україні вже понад 25 років
https://ok.ru/video/1671827765
Дивись мішіко на свою дерьмократію.
# мішель 04.09.2016 12:29
Давали,давали...За трудодні і без пенсій :lol: ;-)
# Oleg 04.09.2016 12:32
Мішіко,я в 60ті роки жив в селі і не треба мені пудрить мізок.Я все сільське життя бачив наяву,а не по твоїй бреднятині.
# мішель 04.09.2016 12:34
Твоя корова уже здохла,а ти й досі мекаєш :D
# Oleg 04.09.2016 14:02
Правильно Мішіко,в селах уже корови не мекають,уже вовки виють і лисиці хазяйнують.А ти давай патякай як раніш погано на селі було. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
# Вічно молода подружка очільників 04.09.2016 22:31
Я ж кажу: У попа була собака. Главне як йому шось доказуєш то каже, що хвате мусолить, а як сам із пустого в порожнє то нормально.
# pravda 03.09.2016 17:38
Цитирую Провидець:
То може треба директорів вибирати на конурсній основі, а не призначати за красиві очі, щоб потім не жалкували навіть ті хто призначав?

А призначив ЇЇ Книш,який вже не раз помилявся в кадрових призначеннях.Йому на школу начхати.А ця школа дала йому путівку на високу посаду.Забув Пардон
# Аттила 03.09.2016 20:41
Ця школа вигнала його на вільні хліба, запросивши на його місце іншого, кращого! А на роботу забрала Ірина Удовиченко....
А директорів шкіл призначає не голова РДА а начальник відділу освіти (для безграмотної правди)
# Oleg 03.09.2016 20:49
Аттила,а до кого прислухається начальник відділу освіти,мабуть до голови РДА.Я вже писав,що школа повинна знаходитись не в зоні політики.В другому випадку будемо кидатись в різні боки.Що зараз і відбувається.Правда правду написав,розірваний звязок поколінь,і знову ж політика винувата. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
# Рибак 03.09.2016 22:27
Начальник відділу освіти призначається на посаду та звільняється з неї головою районної державної адміністрації за погодженням з начальником Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації...
# Адам 04.09.2016 10:59
Да так прислухається що наскільки я знаю книш з жигаленком два года судилися і кажеться жигаленко підписував приказ про призначення вітерші
# pravda 04.09.2016 15:22
Цитирую Аттила:
Ця школа вигнала його на вільні хліба, запросивши на його місце іншого, кращого! А на роботу забрала Ірина Удовиченко....
А директорів шкіл призначає не голова РДА а начальник відділу освіти (для безграмотної правди)

Тобі до безграмотної Правди дуже далеко.Сиди і не нявкай.Я знаю хто кого і куди призначав.
# Аттила 04.09.2016 17:04
Фу,ти не тільки безграмотна а й безкультурна! Видно тому тебе і не призначили. Воно й на краще - тепер ти зла і всіх будеш на сайті ображати і "заводити" інших писак. Давай, трудися голубонько...
# pravda 04.09.2016 17:55
Цитирую Аттила:
Фу,ти не тільки безграмотна а й безкультурна! Видно тому тебе і не призначили. Воно й на краще - тепер ти зла і всіх будеш на сайті ображати і "заводити" інших писак. Давай, трудися голубонько...

Не твоєї привички.А хто з нас грамотніший і куль турніший ,побачимо.
# pravda 05.09.2016 21:20
Цитирую Аттила:
Фу,ти не тільки безграмотна а й безкультурна! Видно тому тебе і не призначили. Воно й на краще - тепер ти зла і всіх будеш на сайті ображати і "заводити" інших писак. Давай, трудися голубонько...

А як мене могли призначити ,якщо я не педагог?
# Рибак 05.09.2016 21:45
Можна подумать Вітерша педагог?! :D :D :D
# pravda 05.09.2016 22:09
Цитирую рибак:
Можна подумать Вітерша педагог?! :D :D :D

Та ти шо ,Рибак?Вона вчителька молодших класів,атаку корону носить,що хочеться лопатою її підправить.
# София 05.09.2016 22:14
Цитирую pravda:
Та ти шо ,Рибак?Вона вчителька молодших класів,атаку корону носить,що хочеться лопатою її підправить.

лопатою людкою чи ваньком заслуженим????уточнітьбудь ласка
# pravda 05.09.2016 22:32
Цитирую София:
лопатою людкою чи ваньком заслуженим????уточнітьбудь ласка

Cофа ,треба совковою лопатою підправляти ,боЛопати цю корону їй наділи.Вона їх влаштовує.
# Ясне сонечко 06.09.2016 13:53
Цитирую pravda:
Та ти шо ,Рибак?Вона вчителька молодших класів,атаку корону носить,що хочеться лопатою її підправить.

і до речі не поганий вчитель молодших класів. у неї в класі з дисципліною завжди на висоті
# Вічно молода подружка очільників 06.09.2016 13:59
Дисципліна то добре, а знання?
# pravda 06.09.2016 23:25
Цитирую Сонечко:
і до речі не поганий вчитель молодших класів. у неї в класі з дисципліною завжди на висоті

То і нехай працює в молодших класах, там з неї буде більше толку.
# pravda 03.09.2016 17:27
По перше ,школа не приватна,тобто не Вітер,а по друге ,ти Сонечко ,на мою думку далека від справ у школі.Чому ж ти не сказала своєї думки проте ,як ганебно поступає директор по відношенню до вчителів пенсіонерів? Зчим справляється вона?Колективу немає,знань теж немає.Куплені призові місця дутих медалістів не показник якості знань.Будуть перевірки,побачимо.
# Парубок 03.09.2016 19:05
як уступила в агро партию зовсим хреновою стала там модно з видпрацьоаваним матариалом не пр ацюють :lol:
# Oleg 03.09.2016 20:09
Роза,так тож колись,в тому столытті.Кажуть яке імя людині дали така вона й буде.Була СШ1,а зробили НВК.Розшифовується як навчально виховна колонія. :-) :-) :-) У нас все підстроюють під діючу владу.Історію,географію,суспільні відносини.За ці 25 років вже декілька раз переписували історію,як стародавню так і нову.Школа як і армія повинна находитись не в політичних чварах.Школа повинна учити дітей,а армія захищати державу,яка б влада не була.
# Вічно молода подружка очільників 04.09.2016 09:32
У попа була собака, так Олеже?
# Oleg 04.09.2016 10:04
Кошеча подружко,він,піп,як і ти котів теж любив.Ляп,аби не мовчки.Куди тобі в Парижик,тобі хутір Семенівка і то завелике місто.Такі як ти і зробили з Семенівки хутір,і вам на все наплювать,тобі аби карасики продать,а там і трава не рости. :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?
# Вічно молода подружка очільників 04.09.2016 10:22
Е нііі.Тут ти мимо. Я свою місію зробила. Привела на цей світ двох діточок, вигляділа та вивчила їх, придбала хатинку, заробляю як можу.В Париж поїду, не переживай. А що ти зробив, щоб Семенівка не стала хутором? :lol: :lol: :lol:
# Oleg 04.09.2016 10:36
Я в свій час робив щоб держава була міцною,яку зараз такі як ти розбазарюють.Я працював раніш на державу,а ти працюеш на свій карман.Так що на рахунок хто що зробив для держави ти пролітаєш.У мене теж вже є троє внуків.У мене 40 роки стажу і всі роки я працював на державу,а не на свій карман.
# Вічно молода подружка очільників 04.09.2016 22:37
Троє онуків?А як часто ти їх бачиш?У Григорія Миколайовича, чи як там його, Погребняківського теж є онуки та навіть маленька донька, дай Боже всім дітям здоров"я та розуму побільше ніж у батьків. Тільки що їм від наявності такого батька(діда). Понароблював діточок і втік. То мабудь і ти такий батько і дід? ;-) А з приводу роботи на державу то я теж робила на неї, менше звісно, бо я молочча тебе, але я бачу що я державі не потрібна була то і не робила на неї. Так що такі кара..ой періжки!
# Oleg 05.09.2016 11:13
Котячо подружко,держави зараз немає,такі як ти її розвалили.Не треба кивать на других,відповідай за себе.Я вніс свій трудовий вклад в державу,щоб такі як ти її,державу про.....ли.А на рахунок внуків це вже не твоє діло,дивись за своїми.Ти свого сина вивчила і що,рибу по болотам ловить.Це по твоєму він щось робить для держави?Ви спекулянти як піявки присмоктались,а віддачі від вас немає ніякої.
# Парубок 04.09.2016 01:19
у нас так якщо погано то це книш робив чиновника якщо ще потрибен опонентам книша то не вин хоча писля майдану послидний прийшов и один пишов зробивши найбильше значить комусь мишав :o и зараз повилазили ти кому вин мишав и для нас жителив громади краща не стало а це проблема :cry:
# pravda 04.09.2016 15:27
Цитирую Парубок:
у нас так якщо погано то це книш робив чиновника якщо ще потрибен опонентам книша то не вин хоча писля майдану послидний прийшов и один пишов зробивши найбильше значить комусь мишав :o и зараз повилазили ти кому вин мишав и для нас жителив громади краща не стало а це проблема :cry:

ТИ почитай що ти написав.Це ж якась абракадабра!
# Влад 06.09.2016 11:20
Був Українцем а став Парубком :lol: :lol: :lol: ;-)
# Oleg 06.09.2016 14:44
Абракадабра це фігура вищого пілотажу, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна