Останнього літнього дня, 31 серпня, два мальовничих села Малинівка (Чапаєвка) та Єгорівка відсвяткували Свято врожаю. Разом з жителями сіл відзначити та промовити слова вітання завітав засновник сільськогосподарського підприємства «Дружба» Сергій Семигреєнко, після чого провів нагородження кращих працівників господарства. Серед них трактористи Журба Василь Миколайович та Осадчий Володимир Іванович, водій Гайдарь Микола Васильович та ветерани праці Васецький Іван Кузьмич, Перепелиця Леонід Петрович, Яценко Ганна Василівна, Шевченко Софія Панасівна, Гончаренко Євдокія Яківна.

Присутніх на святі вітали музичними поздоровленнями запрошені артисти – гурт «Барви», дует «Сестри», Яна Новохатько та Вікторія Полив’яна. Під виконані пісні присутні створили танцювальне коло, в якому продемонстрували, що малинівсько-єгорівська громада вміють не тільки відпочивати, а й танцювати. Була проведена лотерея як серед жителів села, так і для тих, котрі проживають в інших селах чи містах. Пригощали кашею та юшкою, працювали продуктовий та автомагазин, магазин від кафе «Гармонія».

mt_gallery: Обжинки-2016. Малинівка

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Кіна не буде 05.09.2016 14:20
Одне і те саме Обжинки ,обжинки і т.д іт.л. Коли вже влада займеться серйозними справами....тільки гульки на умі. Хоч би дороги поремонтували осінь на дворі . а там і зима а ми все гуляємо та гуляєм... після обжинок на носі свято у Веселому Подолі веселої мудрості.... отак і живем від свята до свята. А там дивись футбол проскочить одним словом КАРНАВАЛ як в Ріо.
# Oleg 05.09.2016 14:35
Серйозні справи для можновладців це напхати свої кишені баблом.А гульки і футбол для того щоб відволікти громаду ві нагальних проблем.Вобщим класика.Народ требує весілля і хліба. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
# Роза 05.09.2016 18:41
Згодна!!! Зі святами перебір!!!!! Хоча й цікаво на людей в селах подивитися; так багато знайомих!!!!!!!
# Кіна не буде 05.09.2016 19:24
Цитирую Роза:
Згодна!!! Зі святами перебір!!!!! Хоча й цікаво на людей в селах подивитися; так багато знайомих!!!!!!!

А як подумать,що святкуємо? Які обжинки? Чиї? Місцеві латифундисти зібрали урожай, набили повні кишені $бабулет, а ви дурні святкуйте,що - те що в селі сидять без роботи,ледь кінці з кінцями зводять.
# Кіна не буде 05.09.2016 19:26
Цитирую Рибалка:
А як подумать,що святкуємо? Які обжинки? Чиї? Місцеві латифундисти зібрали урожай, набили повні кишені $бабулет, а ви дурні святкуйте,що - те що в селі сидять без роботи,ледь кінці з кінцями зводять.

село вимирає,а ви святкуєте....ЖАХ!!!!!!!!!!!!!
# мішель 05.09.2016 20:40
Нам потрібно відзначати лише дві події...Св"ято створеного легального робочого місця і траур за ліквідованим.А ВСІ решта - то особисті свята.Повів пан свої обжинки --- виставився,ну як боплата за пай 8) ;-)
# Злидня 05.09.2016 20:55
Тссссс, тихенько про робочі міста.Бо Олег прочитає, знову свою шарманку затягне. :lol: :lol: :lol:
# мішель 05.09.2016 21:20
А на голов. фото ,таке враження,що діти дивляться на дорослих,як на зоопарк :lol: :lol: :lol:
# Кіна не буде 05.09.2016 19:29
Автомагазином здвивували, та були б у людей робота, гроші зараз все можна купити де завгодно
# Рибак 05.09.2016 21:55
Роботи до хрена і більше, а ти запропонуй "безробітним" йти на городину - в кращому разі будеш посланим в ... або на...! якби і не робить, і гроші отримувать. :D :D :D
# Oleg 06.09.2016 20:45
А накой хрен йому сезонна робота,понівечили в районі всю промисловість де люди моглиб працювать і пенсійний стаж зароблять,так ні все угробили а,тепер людям викручуєте руки,мов іди на сезон.Чув я вже,що мов ледацюги,не хотять працювать.А позвольте спитать де нахапав дядя Сем стартовий капітал?Рибак,я ти був вчителем,я про тебе чув хороші відгуки,а тепер я бачу став шостакою у дяді Сема.
# Парубок 05.09.2016 21:10
для пана рыбалкы обжынкы до влады ниякым боком а е звитом пана семигреенко перед партнерамы по бизнесу пайовикамы и те що вин не ховаеться а звитуеться та ще й робыть свято людям за свои гроши з кармана а не ховае як други то йому вид нас пайовыкив велике спасыби и хай не слухае тых кого заведкы беруть :-*
# Парубок 05.09.2016 21:14
для олега ты чого дывышся телевизор и в интернети лазыш що весело чы другым розказуеш одне а сам хлиб исы и по телевизору мультыкы дывышся :-*
# Парубок 05.09.2016 21:23
для рыбалкы очеретувате одне село де жителив за 15 рокив не поменшало сама бильша симья в райони в цьому роци за помищи орендаря зробылы освитлення оредар зробив 2 км визд в село вырубав покосыв ямочний ремонт зробив разом з ср роблять ямочный по селу а ще нам школу видстояв у нас садик ним зробленый европа и так дали 8)
# Парубок 05.09.2016 21:29
и у нас е робота и не без куска хлиба и в сели е робота и церква не пустуе и три кафе не без роботи и 5 магазынив и 4 самогонщици и надомники ипечуть и стрижуть и всым дае роботу оренбар бо плате нам зп иза паи нормально а паны и пры советах булы и зараз тилькы ризни а очеретуватому повезло :lol:
# Вічно молода подружка очільників 05.09.2016 21:36
Та шо тому Олегові розказувати?Він очі вивалить, як карась ротом чмакає та розказує як при совєтах було добре.
# Oleg 06.09.2016 21:09
Котяча подружко,таки при СРСР було краще.І тебе б заставили працювать на державу,а не карасиками торгувать.В противному випадку загриміла б за тунеядство.Ти ж нічогісінько для держави не зробила,мабуть і при тій владі самогоном торгувала.В той час було великим позором те чим ти зараз займаєшся.І ми тепер кричимо,чому села вимирають і т.д.Була раніш поговорка.Хочеш розвалить державу розведи спекулянтів.Що зараз і відбувається.
# Вічно молода подружка очільників 06.09.2016 21:24
Давай будемо дискутувати в твойому стилі "сам дурак" і "брехня наше все". Я продовжую твоє блоїння і тобі відповідаю: "Зато при совєтах людей понищили мільйонами. І нищили такі як ти." Будемо по кругу, бо бачу тобі таке нравиться або забуваєш в силу років. :P
# Роза 06.09.2016 21:31
Та то ти не зрозуміла!!!!! Їх не нищили, а переробляли на потужну техніку - ракети і т.д.!!!!!)))))
# Матильда 06.09.2016 07:39
Цитирую Парубок:
и у нас е робота и не без куска хлиба и в сели е робота и церква не пустуе и три кафе не без роботи и 5 магазынив и 4 самогонщици и надомники ипечуть и стрижуть и всым дае роботу оренбар бо плате нам зп иза паи нормально а паны и пры советах булы и зараз тилькы ризни а очеретуватому повезло :lol:

Це точно-Очеретуватому повезло,всі їздять на авто і це не запорожці,зарплату стабільну отримують і кажуть ще й не погану,Село живе ,процвітає.
# Парубок 05.09.2016 21:35
рибалка автомагазын це два робочи мисця за яки вы плачете чы якшо их зробив це не в счет и вин гамно бо в когось для людей щось зробиты тилькы языком получаеться ото и зляться а мы вдячни семыгреенку за автомагазын и за робочи мисця ;-)
# София 05.09.2016 22:13
автомагазин хороший проект який реально у скрутні часи хоч якось підтримує людей які живуть у забутих богом селах, а товариш Семенреєнко правильно робить, що не зупиняється на досягнутому а прагне розвивати своє господарство та бізннес. І ніхто не винний тим паче сергій васильович, що цього не робить держава
# София 05.09.2016 22:17
в той час коли сем та такі як він починали бізнес, такі як олег сиділи та соплі жували а тепер як бізнес почав давати прибуток такі як олег говорять що всі бізнесмени хапуги а те що держава цим людям нічого не допомогла а наоборот палки в колеса вставляля і вставляє він мовчить
# Матильда 06.09.2016 07:44
Цитирую София:
в той час коли сем та такі як він починали бізнес, такі як олег сиділи та соплі жували а тепер як бізнес почав давати прибуток такі як олег говорять що всі бізнесмени хапуги а те що держава цим людям нічого не допомогла а наоборот палки в колеса вставляля і вставляє він мовчить

А може цей Олег з знатної команди Семегрея!?Та в очі сказать неможе,а за спиною поливає та здає про все де тонко рветься.
# Oleg 06.09.2016 08:54
А ви менізкажіть чому так сталося,що кругом знатні всі бізнесмени,а район з кожним роком все більше занепадає.Ви подивіться хто зараз займається так званим бізнесом,фу,яке противне слово.Наприклад декотрі в свій час займались прямо зкажем фарцовкою,дехто на самогоні вискочив.В свій час пижикові шапки,хутра всякі,золото,все це з під поли.Та і досі під завісою таємниці згорівший магазин дитячий світ.
# Матильда 06.09.2016 11:42
Ну давай все розложим по полочкам-якщо раньше був колгосп, то хіба голова колгоспу піднімав район і робив всю роботу в районі,так же с-г підприємства ,він закупляє техніку підтримує соцсферу в селі дбає про пенсіонерів,/які в нього ніколи не працювали/допомагає лікарні овочами крупами/дитсадкам,школам,які знаходяться на території орендованих ними земель,а якщо ви не забули в районі є влада яка і повинна заніматься розвитком району і всієї структури,нехай і не без допомоги цих же керівників.
# Oleg 06.09.2016 11:55
Матильдо,Я родився і дитинство моє пройшло в селі,колгоспі ім.Котовського.За рахунок колгоспів тоді був збудований наприклад наш білий дім.Будувалися дороги.В лікарнях кормили хворих не голою водичкою з картоплею і не митою крупою,а мясом і котлетами.Піди зараз в лікарню і подивись чим людей годують.Багато чого робилося за рахунок колгоспних грошей.До речі сходи за З/Д що веде до лікарні і подивись що зробили з сільхозенерго.
# Oleg 06.09.2016 12:02
Матильдо,розкажи ще мені хто приложив руки до руїн маслозаводу,мясокомбінату,хлібокомбінату,складів райспоживспілки і т.д.Мабуть інопланетяни і аж ніяк не бізнесмени мать їх туди. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
# Oleg 06.09.2016 12:31
Тоді Матильдо вся Україна і пів світу кормилось за рахунок колгоспів СРСР.
# Хохол 06.09.2016 12:40
Я такаж вважаю. що при СРСР жилося краще, але ми живемо зараз Олеже, а ти так вже внився своїми спогадами про минуле... Організовуй партію, захоплюй владу (хоч в районі), роби революцію. Роби вже щосьб і не ний як було класно коли баба була дівкою і її ....
# Oleg 06.09.2016 13:02
Хохол я не внився,я пишу це щоб молоде покоління не думало що тоді були вурдалаки і їли людей живцем.Я роблю те що можу.Завдяки мені через ютюб увесь світ бачить як наша влада керує районом.Поїдь подивись,що зробили з будинком сільгосп енерго,а кричать що немає спеціалістів в лікарні бо нема квартир для них.А в цім домі можна було зробити дві квартири,а не руйнувати.Ау-у,Людмило Павлівно нащо в пустелі фонтан і дитячий майданчик.
# Роза 06.09.2016 13:16
Цитирую Oleg:
Ау-у,Людмило Павлівно нащо в пустелі фонтан і дитячий майданчик.

Дякую, Олеже, що цитуєш мене!!!!! Тому заступлюсь за тебе і скажу, що згідна з тобою!!!!!!! Тим більше, що я й дійсно згідна!!!!!!!!!!
# Oleg 06.09.2016 13:04
Хохол я хоч це роблю,а ти і цього не робиш.
# Вічно молода подружка очільників 06.09.2016 13:11
Внився, внився.Я тобі вже торочу торочу, а тобі по...
# Матильда 06.09.2016 11:47
А якщо в нього активна життєва позиція,і він не може сидіти на місці,а шевелить нашу тимчасову владу,то якби не такі як Сем то вони б поснули в своїх кріслах,То що тут не так.
# pravda 06.09.2016 20:03
Ніхто з фермерів не робить більше за Сема.За це йому честь і слава і подяка від простих людей.

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна