Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а також День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Допомогою для ветеранів праці та людей похилого віку є територіальний центр соціального обслуговування населення. Головна мета цього центру – захист законних прав, соціальних, медичних, економічних, вікових та інших інтересів ветеранів, збереження і примноження традицій ветеранського центру, зміцнення її єдності. Не залишати поза увагою жодного ветерана, незалежно від того працює він чи заслужено відпочиває. На шану і подяку заслуговують усі, хто своєю звитяжною працею самовіддано примножував і примножує всесвітню славу і честь нашого Семенівського краю.

Це люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність - ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн.

30 вересня в актовій залі Семенівської дитячої музичної школи відбулись урочистості з нагоди святкування Дня ветерана та Дня людей похилого віку. Теплі слова вдячності та шанування звучали цього дня, до речі свята Віри, Надії та Любові, для присутніх від ведучої заходу Любові Василівни Мазанько.

Грамотами районного керівництва були нагородженні – Іван Якович Литовченко, Микола Іванович Древаль, Тетяна Семенівна Пітенько, Ольга Григорівна Сало, Катерина Григорівна Клименко, Іван Васильович Старченко, Віра Тимофіївна Фастова, заслужений працівник сільського господарства – Надія Григорівна Фастовець , Тамара Миколаївна Тушева.

Подяками терцентру були нагороджені – Іван Васильович Трофименко, Людмила Василівна Аспіотіс та ансамблі «Журавка» (керівник Ганна Олександрівна Донець), «Подоляни» (керівник Валентина Григорівна Денисенко) і «Чураївна» (керівник Катерина Григорівна Клименко).

Грамотами районної ради ветеранів були нагороджені – Валентина Миколаївна Вежичаніна, Неоніла Андріївна Сімперович, Алла Григорівна Павук, Світлана Петрівна Бугай, Людмила Петрівна Селецька.

Життя швидкоплинне, і з кожним роком Ваша війна все далі йде в історію. І з кожним роком ми, нажаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в памяті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємось перед доблесними ветеранами. Ми в неоплатному боргу перед вашими незгасаючими подвигами.

Бажаємо всім ветеранам України міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом вас!

mt_gallery: День ветерана 2016

Олена БУГАЙ,
Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# elpog 30.09.2016 17:31
Низький уклін нашим ветеранам і людям похилого вікую
# Роза 30.09.2016 19:16
І тут Олега не видко!!!!!
# принцеска 06.10.2016 21:49
Вони заслуговують на повагу

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна