Традиційно кожного року в усіх школах відбувається Свято осені. Діти представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, розучують жваві таночки. Завітало свято Осені і до Семенівського НВК №1 імені М. М. Хорунжого. А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах. А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою. Відбулася виставка осінніх робіт. Всі, без винятку, композиції вразили своєю оригінальністю та красою, учні проявили креативність, фантазію. Та неабияку наполегливість у створенні своїх шедеврів.

Родзинкою виставки стала цікава розважальна програма захисту-презентацій робіт. Звучали пісні, вірші, міні-п’єси у виконанні самих учасників. Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей. Глядачі гучними оплесками проводжали зі сцени юних артистів . Усі були у захваті від гарного свята, яке подарували учні 1-4 класів разом зі своїми класоводами. Виносимо особливу подяку батькам початківців за допомогу у створенні осінніх шедеврів.

 Свято осені у початковій школі Семенівського НВК №1  Свято осені у початковій школі Семенівського НВК №1  Свято осені у початковій школі Семенівського НВК №1
 Свято осені у початковій школі Семенівського НВК №1  Свято осені у початковій школі Семенівського НВК №1  Свято осені у початковій школі Семенівського НВК №1

semenivka-nvk1.edu.poltava.ua

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# принцеска 20.10.2016 22:44
Батьки з домашнім завданням діток справилися на відмінно :-)
# pravda 21.10.2016 10:33
Цитирую принцеска:
Батьки з домашнім завданням діток справилися на відмінно :-)

Як ти вдало підмітила.
# Robin Hood 24.10.2016 08:40
:lol: :lol: :lol: +1
# pravda 21.10.2016 10:38
А в старших класах дають завдання ,а потім жюрі перевіряє як класи з ним справились.За це і зарплату отримують.Класно.
# Роза 21.10.2016 14:54
Наші школи вже давно стали не для дітей, а для батьків!!!!! Вони там вчаться, вони туди й гроші свої вкладають!!!!!!!!!!
# принцеска 23.10.2016 16:13
Ой не всі....

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна