Літо закінчилося, нам пора включатися в роботу, а дітям – йти до школи.

Для них цьогорічне 1 вересня було трохи екстремальним – дощ вирішив піти саме сьогодні і в результаті «підмочив» святкову лінійку. Але ж, у природи немає поганої погоди, особливо у такий день. Газета «Вісник Семенівщини» і сайт «Семенівські вісті» бажають школярам терпіння, щоб досягати високих результатів. Хай дощ не збиває вам бойовий настрій.

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_08_S1490017.jpgПро школярів Семенівщини потурбувалась районна організація «Рідне Місто». Напередодні Дня знань, 28 серпня, осередок політичної партії приєднався до святкування Успіння пресвятої Богородиці в селі Очеретувате, де у Свято-Троїцькій церкві отець Віктор відслужив молебень дітям на новий навчальний рік. Після закінчення молебні дітям, котрі в цьому році будуть йти в перший клас, були вручені подарункові пакети від партії «Рідне Місто», а сьогодні 1 вересня в Іванівській школі І-ІІ ступенів на святкуванні 1 вересня семи першачкам були вручені подарункові пакети з канцелярським приладдям, а також два м’ячі.


b_385_225_16777215_00_images_news_2017_08_21150472_1751583975144922_610041293093943440_n.jpgЦьогоріч у стінах рідної Степанівської школи здобуватимуть знання 58 учнів. Гості, які прибули на свято з подарунками, привітали учнів та вчителів з початком навчального року, побажавши підкоряти нові вершини знань.


b_385_225_16777215_00_images_news_2017_08_14.jpgА ось святкова лінійка в Оболонській ЗОШ І-ІІІ ст., яка стала першою опорною у Семенівському району, чи не найприємніша. До школи завітали голова районної ради Віктор Юрченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Людмила Лопата з приємною звісткою – на шкільне подвір’я прибув автобус «Мрія» на 31 місце, який співфінасовано з районного бюджету – 550 тис. грн. та державного – 1 млн. грн.


Мабуть, немає кращої дороги, як дорога від батьківського порога до школи, де малиновий передзвін шкільного дзвоника, світлі класи, веселі голоси. День 1 вересня видався не зовсім погожим. Косі сонячні промінчики, проникнувши крізь густі шати ялин, що вишикувалися на подвір’ї школи, то випливали, то ховалися за хмари, поступалися тихому краплистому дощику.

Ще зрання в душах дітей і батьків промайнув непроханий смуток. Сьогодні ж свято! Це ж треба – дощ... Не буде можливості провести свято на подвір’ї школи, насолоджуватись теплом і п’янким ароматом осінніх квітів. Мабуть, природа забула подбати у цей святковий день про комфорт. Та попри ці незручності, узявши букети квітів, розкривши парасольки, із радісним відчуттям діти, батьки і вчителі поспішали до актової зали Заїчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – Храму Знань, де сіється Мудре, Добре, Вічне. Директор школи Лідія Бартош привітала зі святом усіх присутніх, висловила подяку учнівському, учительському колективам, обслуговуючому персоналу за мудрість, терпіння, наполегливу працю і навчання, назвала відмінників навчання за минулий навчальний рік. Ними виявились Діана і Мирослава Гетьмани (6 кл.), Маргарита Ракович (7 кл.), Юлія Масюра та Лада Костенко (9 кл.), Олександра Сирота (11 кл.)

У цьому навчальному році у школі навчатиметься 79 учнів, із них 9 новачків-першачків. У школі щороку покращуються умови навчання дітей та праці педагогів. У кожній класній кімнаті старі вікна замінено на енергозберігаючі пластикові. На зміцнення матеріальної бази школи фінансову допомогу надали ТОВ «Степове» та Заїчинська сільська рада, які по соціальній угоді виділили 10 тис. гривень. За кошти ТОВ «Юнігрейн-Агро» придбано посуд для шкільної їдальні. Щира вдячність на святі адресувалась меценатам: приватному підприємцю Івану Борблику, Володимиру Цапенку, Назару Гошку, Надії Троценко, директору АФ «Явір» Івану Симуці, які допомагають у вирішенні нагальних матеріальних, фінансових проблем школи. Це завдяки їм учні 1-4 кл. мали можливість змістовно відпочити у пришкільному оздоровчому таборі.

Вітаючи учнів і вчителів із святом Знань, початком нового навчального року, сільський голова Сергій Сирота побажав дітям успіхів у навчанні, збереження надбань і шкільних традицій, учителям – мудрості і терпіння, великої відповідальності і віри, сіяти зерна знань, виховувати високі моральні якості школярів. Право дати перший дзвінок було надано першокласнику Роману Цапенку, 11-класниці Олександрі Сироті, старшокласникам Олегу Радченку і Софії Дзюбан. Найбільше свята чекали наймолодші учні – першокласники, які крок за кроком будуть іти в незвідану Країну Знань, наближаючись до вершин пізнання світу. Багато напутніх слів на їхню адресу мовили талановиті ведучі Марина Дзюбан і Олександра Дзюбан. А скільки радості було у малюків, коли отримали пакети із шкільним приладдям від ТОВ «Юнігрейн-Агро» і «Степове». Ліхтариком своєї любові шкільний шлях дітлахів буде освітлювати перша вчителька Марина Сирота, яка першою відкриє їм двері у клас і поведе їх, розгублених, у Країну Знань, терпляче навчатиме питати і писати, любити життя і рідну країну, цінувати людську доброту і щирість.

Схвильованими на святі були випускники, які ось так 10 років тому, щасливі і радісні, із татами і мамами за руку, вперше переступили шкільний поріг. Останній рік проведуть вони у стінах рідної школи – храмі науки, тепла і добра. Хвилюючою і вражаючою була картина, коли імпровізований потяг із першокласниками відправлявся в Країну Знань. Бринить шкільним дзвіночком дитинство, і школа відкриває двері, запрошує до класних кімнат своїх учнів. Малюків-першокласників ведуть випускники і перша вчителька, така ніжна і ласкава, добра і мила. Із любов’ю, щиро і бережно бере у свої долоні руку свого вихованця Марина Миколаївна. Нехай щастить вам, дорогі діти! Успіхів вам, учителі!

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

+1 # Robin Hood 02.09.2017 20:43
Вітати дітей і вчителів із Першим вересня - рівносильно тому, що вітати ломову коняку із початком оранки ріллі....Але все-таки зі святом усих Вас, друзі!!!
# Роза 02.09.2017 21:46
1 вересня - унікальне свято, бо тільки у цей день влада буває в школах!!!!!!!
# Містер Фікс 06.09.2017 23:56
Цитирую Роза:
1 вересня - унікальне свято, бо тільки у цей день влада буває в школах!!!!!!!

А колись було окремих і в школу не загониш, а тепер , блін, коменти...
# Vasilok 02.09.2017 22:31
До чого тут влада?Ай вей! Роза!Не знаєш не кажи У нас найкращі у Семенівці вчителі! сили Вам, терпіння! Всього найкращого!
# Oleg 03.09.2017 10:15
Роза,і тут піар дяді Сема і рідного міста.Теж мені незалежні ЗМІ.
# sterva 08.09.2017 07:26
Цитирую Vasilok:
До чого тут влада?Ай вей! Роза!Не знаєш не кажи У нас найкращі у Семенівці вчителі! сили Вам, терпіння! Всього найкращого!

А і справді- найкращі.
+1 # Українець 03.09.2017 11:19
Олег що хазяйка команду гадить дала.Кричиш щоб хтось щось робив а тільки починаещось робити зразу гадость.Краще у твоему розумінню 200.0 грв тихо на вибори чи 5 років працювати на виборця.Коли я казав попросіть розкажу як у нас були останні вибори усі революціонери промовчали я зробив висновок що вони маріонетки діючої влади у селищі.
# мішель 03.09.2017 12:10
УКРАЇНЕЦЬ!!!Хто цікавитьться,то тут всі все знають..І як горілку роздавали і обіцянки,і бюлетні підкидали...Це ж СЕменівка ;-)
# Oleg 03.09.2017 12:24
Правильно Мішіко,як регіони вибирали Януковича то після голосування біля білого дому стояла машина і можна було підійти і отримати сто грам і закусить навіть дадуть.Зараз ця партія зветься рідне місто.
# Вічно молода подружка очільників 05.09.2017 12:37
Цитирую Українець:
Коли я казав попросіть розкажу як у нас були останні вибори усі революціонери промовчали я зробив висновок що вони маріонетки діючої влади у селищі.

_________________________________________Я хоча і не революціонерка, але цікаво.Розкажіть!!!
+1 # Українець 03.09.2017 11:22
Олег отака картина маслом.Абрехню писать будеш то не на нашому сайті.Шукай площадки для брехні у другому місці і без брехунів сайт стане кращим.
# Oleg 03.09.2017 11:59
Ну от зачепив за живе,де брехня?
Для мене що хазяйка,що дядя Сем одно і теж.Де звіт головного свята в Семенівці.Фото це так,а де виступи перших осіб рарайону і селища,там теж жителі селища були присутні і мабуть ваші теж.Прокоментуйте мою брехню.Хватить вже міжпартійні рахунки зводить.
# Містер Фікс 07.09.2017 00:54
Цитирую Oleg:
Ну от зачепив за живе,де брехня?
Для мене що хазяйка,що дядя Сем одно і теж.Де звіт головного свята в Семенівці.Фото це так,а де виступи перших осіб рарайону і селища,там теж жителі селища були присутні і мабуть ваші теж.Прокоментуйте мою брехню.Хватить вже міжпартійні рахунки зводить.
Так ти ж, скотиняка, стояв між рядами з камерою. Де ж звіт?
# Oleg 07.09.2017 07:20
Я то знімав,з першої до останньої хвилини крім сумчан,але мова не про мене.Де ж наші чесні незалежні журналісти,дядя Сем дав команду бойкотувать це міроприємство.А тобі придурок то яке діло до моєї камери?
+1 # Українець 03.09.2017 11:26
Ащоб люди жили краще хтось перший повинен підняти з.п виплату за паї проводити свята це заставля робити те саме остальних і це моя перемога для людей за це мене не люблять ті хто повинен повторяти мої подвиги ну а ти якогодідька борець за народ у кавичках поясни будь ласка.
# Oleg 03.09.2017 12:20
Українець,щоб люди хорошо жили їм потрібна робота і заміть,не сезонна.Досить вже себе хвалить.Не буду вдаватись в деталі,але турбота тут тільки про свій карман,а громада чиїми ви землями користуєтесь отримує те що у вас крізь пальці протече.Я не держусь за ваш сайт,є другі сайти.
# мішель 03.09.2017 12:37
Ураїнець...Марна справа доказувати щось таким,як Олег....Для них немає хорошого приватного господаря...Для них головна фігура в любому господарстві - це парторг...і виключно - компартійний.. ;-) .ОТ якби ти повісив на канторі червоний прапор,відродив партком,взяв на своє утримання школи ФАПи д.садки і т .п.,та кожний рік отримува від паркому по догані,а через деякий час сів в тюрьму з конфіскацією,ОТ тоді для нього булоб так ,як треба |-)
# drug 03.09.2017 14:17
Терпінню Українця можна позаздрити. Та, на мою думку, його економічний "лікбез" (а особливо його реальні справи) розраховані не на альтернативно обдарованого Олега, який ніяк не може визначитися із хрестиком і трусами. Сайт читають багато людей, у яких із головою все гаразд. ІМХО - все це для них.
# Oleg 03.09.2017 15:31
drug,розумний,чого тільки стоять такі слова як альтернативний імхо,дружок зарахується тобі,а ти не задумувався що економічну пустелю в селищі і районі частково організовував і твій орденоносний кумир.Пойми це його як ти виразився лікбез.Менше буде підприємств в селищі тим в більшому фаворі він буде.Людям нема куди діватись і вони на сезон ідуть до нього.От і весь лікбез.
# Oleg 03.09.2017 15:38
Дружок,я своє відпрацював,стажу за 40 років.Мені в цьому повезло,працював на державу,а не на якогось дядька.
+1 # Цілком Таємно 03.09.2017 12:36
Ятут якраз Украънця підтримую знаем усі усі голосуем проти а порахують і таке враження що у нас якийсь кивалов завівся 8))
+1 # Українець 03.09.2017 12:49
Олег 4 працівника які працюють на сайті повір загружені роботою по завязку вони вибирають події які хочуть висвітлити редакційна політика на якій я наполягаю це правдиве висвітлення подій.На сьогодні у рейтенгу регіональних сайтів наш займае 3 місце значить мої кошти не викинуті на вітер а колектив журналістів молодці.
# Oleg 03.09.2017 13:08
Українець,правельніше ,кошти орендодавців.Чому ж ви не висвітлили семенівське свято,будьте послідовними.Як заблокуєте,то піду,хоч я і зараз на багатьох сайтах.
# pravda 03.09.2017 14:55
Цитирую Українець:
Олег 4 працівника які працюють на сайті повір загружені роботою по завязку вони вибирають події які хочуть висвітлити редакційна політика на якій я наполягаю це правдиве висвітлення подій.На сьогодні у рейтенгу регіональних сайтів наш займае 3 місце значить мої кошти не викинуті на вітер а колектив журналістів молодці.

Люблю себя,любимого,,, :P
# Роза 03.09.2017 19:06
Люблю,коли кидають на лапу!!!!! Да, "брехня"?????!!!!!
# Роза 05.09.2017 21:06
Ну як сказати "молодці"????? Якось вибірково висвітлено День знань, чому, наприклад, немає репортажа з першої школи?????!!!!!
# Роза 05.09.2017 21:08
А там свято цікаве було!!!!! На грані зриву!!!!!)))))
# pravda 06.09.2017 09:52
Цитирую Роза:
Ну як сказати "молодці"????? Якось вибірково висвітлено День знань, чому, наприклад, немає репортажа з першої школи?????!!!!!

Тепер репортажів з першої і другої школи не буде,бо вони перейшли до княгині.
# Українець 03.09.2017 12:50
Жалко Олег що ти прийняв рішення перейти на інший сайт нам тебе буде нехватати але ти людина слова я думаю ти його додержиш.
# Містер Фікс 03.09.2017 19:17
Цитирую Українець:
Жалко Олег що ти прийняв рішення перейти на інший сайт нам тебе буде нехватати але ти людина слова я думаю ти його додержиш.

Достойний сайт - http://semcrai.ucoz.ua/ |-) |-) |-)
# Роза 03.09.2017 19:18
Ага, Олег, налітай!!!!!!!
# Oleg 03.09.2017 21:39
Роза,це вам туди треба,це ви з Святославом ніяк попів не поділите,а я не віруючий,і мені по барабану який піп буде,одне погано,школи закривають,а церкви ростуть як гриби після дощу.Скоро в Семенівці церкв буде більше чим магазинів.
+1 # Українець 03.09.2017 13:11
Мішель дякую за розуміння господар був завжди і у любому ділі чи це держава чи кооперація чи приватник.Друге діло наскільки він ефективний і наскільки він чесно сплачуе податки це я готовий обговорювати.Але я розумію Олега правда може йому не сподобаеться.
# мішель 03.09.2017 13:21
Так отож ...Що це він за гусь такий,що перед ним треба витанцьовувать,що б йому сподобалось :eek: :D
# Oleg 03.09.2017 13:29
Я бачу тобі теж правда не дуже до вподоби.
+1 # Ігор 03.09.2017 13:16
Сама велика біда наша, це те що ми бачимо одне , говоримо друге, А РОБИТЬ НІХТО НЕ ХОЧЕ. І коли широкими очима дивмся на ЄВРОПУ і кажем, що там зарплати дороги чиновники і все краще. Так там пахать порібно по12 - 16 годин. А не так як ми, аби нічого не робить і гроші платили. І там люди не заважають працювати іншим. Як не маєш кеби вести бізнес, працюй на того хто має. А не подобається - іди шукай іншу працю. А ми звикли тільки воду в ступі місить і розповідать байки про те хто скільки вкрав, чи ще щось.
# мішель 03.09.2017 13:31
ІГОР...А за те що б менше робить,так ще треба хабарика дать ;-) це як доповнення до твого сказаного.. :-)
+1 # Українець 03.09.2017 13:20
Олег у Трубайцях е ферма і коли у доярок спитали коли було краще працювати раніше в кооперативі чи зараз вони вибрали коли кращі умови праці вища з.п. і від ношення до них тобто зараАякщо узяти комірника то краще було колись непогано було у кооператив і зараз хуже ось у неї ностальгія бешена ти із сімї комірника зрозуміеш.Отака філософія. .
# Oleg 03.09.2017 13:28
Українець,мені подобається твій настрій,у мене в Семенівці був ще один родич,надіюсь може знав,Безсмольний Петро Василович.А на рахунок комірника,так твоя іронія даремна,не суди по собі.
# Oleg 03.09.2017 13:37
Цей як ти кажеш комірник одвоював дві війни, першу світову і другу вітчизняну,на останню вже пішов добровольцем.
# Oleg 03.09.2017 14:05
https://www.youtube.com/watch?v=hx2PFhuKT2U
# Oleg 03.09.2017 14:13
https://news.mail.ru/incident/30880939/?frommail=1
Українець,бери приклад.
# Oleg 03.09.2017 15:35
Іще,не міняйте свої ніки,а то на самому ділі на сайті 5 чоловік,а кажеться що всі шість :lol:
# Роза 03.09.2017 19:08
Те, що Олег вступив до аграрної партії, і питань немає!!!!! Олеже, скільки коштує продати совість?????!!!!!
# Oleg 03.09.2017 21:33
Роза,я совість ніде і ніколи не продавав.Мені що регіони,що аграрники в одну масть.Орденоносна для мене така як і орденоносний.Так що не треба мене звинувачувать у тому чого на самому ділі немає.Можеш її спитать про мій вступ.
# Містер Фікс 05.09.2017 16:01
Цитирую Oleg:
Роза,я совість ніде і ніколи не продавав.Мені що регіони,що аграрники в одну масть.Орденоносна для мене така як і орденоносний.Так що не треба мене звинувачувать у тому чого на самому ділі немає.Можеш її спитать про мій вступ.

Та ти взагалі біла пляма на фоні району! Тобі все ніпочому! Біля вокзалу живе Мітя Бабич, так той хоч спокійний!
# Oleg 05.09.2017 16:57
Фіксик,мені подобається твій настрій,продовжуй в цьому напрямку,Митя хоч спокійний,а ти мабуть буйний,по твоїй мазні видно.Ти навідь не біла пляма,ти просто пустота,вакуум як у космосі.Видно що в твоїй черепній коробці дефіцит сірої речовини.Природа дає ону кому черпак,кому столову ложку,а тобі мабуть і чайної не перепало,клоун. :lol: :lol:
+1 # Українець 03.09.2017 19:53
Олег казав що пышов а тут виплюнув скыльки позитиву.По собы не можу судити батьки були робытниками мати 33 роки пропрацювала на заводы на тарному склады а батько в ХПП.Ана рахунок хто на кого працюе то хтось на дядька хтось на державу держава на людей і біда в тому щоб усім було добре усі повинні чесно і багато працювати.
# мішель 03.09.2017 20:20
Кожен працює сам на себе,тільки місця для цього вибирає різні ;-)
# Oleg 03.09.2017 21:43
Мішіко,а хто ж буде на державу працювать,чи ми тільки про неї згадуємо коли на пенсію йдем.І кричимо,я теж спікулірував де мій стаж?
# мішель 03.09.2017 23:02
Олег...Ти хоч собі не бреши...Ти на роботу ходив на державу працювати .чи собі гроші заробляти?Держава своє завжди візьме з тебе...через акцизи,ціни,податки...Твоя задача,як громадянина,контролювати як держава використовує твої податки . ;-)
# Oleg 04.09.2017 06:55
Мішіко,чую голос партійного функціонера.Тоді я платив подоходний податок 8 відсотків.А я писав що працював на державу,а не по сезонно на якогось дядю де і трудову не питають,так про які податки ни говориш.Якщо в конверті тобі мзду сунули,і хазяїну хорошо,а сам не розумієш що ти в програші.
# мішель 04.09.2017 09:42
ЦЕ тобі треба довго розтолковувати....Податок з ДЯДІ возьмуть такий,що і очі повилазять |-) Це всерімно,що з тебе....ГОЛОВНЕ ,куди вони його дінуть...ЧИ в діло пустять,чи вкрадуть в офшори ;-)
# Oleg 04.09.2017 12:06
Мішіко який нахрен податок з конверта і без трудової,не сміши мій лисий череп.Дефакто він у дяді працював,а деюре його там і близько не було,так само і відрахунки в пенсійний нуль.
# мішель 04.09.2017 13:39
А 20% ПДВ,А найбільша ціна на газ в світі,а ціни на продукти більші вже чим в Англії...Що ти причепився до пенсійного податку???Якщо вже офіційно сказали ,що ще один бюджет викрадається і вивозиться в офшор...Що толку,якщо всі будуть сплачувати в тричі більше,а його вкрадуть...КОРОЧЕ -думай,а мені тебе навчати ніколи.. 8)
# sterva 08.09.2017 07:25
Цитирую мішель:
Кожен працює сам на себе,тільки місця для цього вибирає різні ;-)

Боже!Скільки цікавого я пропустила,,,..рада, що всі на сайті і ніхто не вийшов.
# Oleg 03.09.2017 21:08
Українець,не хорошо обманювать,я не писав що пішов,я писав що не держусь за цей сайт.
# Містер Фікс 04.09.2017 13:24
Цитирую Oleg:
Українець,не хорошо обманювать,я не писав що пішов,я писав що не держусь за цей сайт.

Так і не держись за нього, (сайт), а то нещодавно Українця називав на "ВИ", а зараз паплюжиш. Іди, у Святослава там затишніше!
# Oleg 04.09.2017 17:26
Фіксик,заступничок знайшовся.Я піддержав тоді журналістів як їм орденоносна гарбуза підсунула,бо це було неправильно,а потім після дня Незалежності в Семенівці ці ж журналісти відмовились звітувати про проведення свята оправдовуючи це АТО на сході хоча ті міроприємства що проводить дядя Сем регулярно викладаються на сайті.Ще там Роза щось заікнулась про бюджетні кошти.
# дві заводські труби 05.09.2017 09:04
Ну який ще тобі треба звіт? Зігнали працівників адміністрації і райради, та з ближніх будинків притьопали зіваки, ото весь звіт. Така ж фігня буде і на голодомор, бо селищна така бідна що на памятні знаки наскребти грошей не може. Зато 9 вересня буде "пир на весь мир", точніше область, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МЕРА за бюджетні кошти.
# володя 05.09.2017 09:36
звіт день народженя мера можна глянуть ?
# дві заводські труби 05.09.2017 13:54
Цитирую володя:
звіт день народженя мера можна глянуть ?

Девятого і глянеш у парку Глібова. Селищна вже три армейскі палатки купила шоб Головку дощ лисину не намочив.
# Вічно молода подружка очільників 05.09.2017 16:20
Цитирую Заводська труба:
Девятого і глянеш у парку Глібова. Селищна вже три армейскі палатки купила шоб Головку дощ лисину не намочив.

Цікаво, а яка історія у цього свята?Де почитати?
# мішель 05.09.2017 16:28
вЦитирую Вічно молода подружка очільників:
Цікаво, а яка історія у цього свята?Де почитати?

В КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ.... ;-)
# Логопед_Парубія 05.09.2017 18:59
Цитирую мішель:
вВ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ.... ;-)

Або в селищну сходи.Бо 9 вересня "орденоносній" День Народження, так вона рішила за бюджетний кошт ще й днюху згуляти.Це ж не хухри-мухри, а обласне свято!!!!! |-)
# Oleg 04.09.2017 17:29
Іще фіксик нехорошо сунуть ніс куди тебе не просять
# Маняша 05.09.2017 14:29
https://ok.ru/profile/563522962387/statuses/66648287144915
# Цілком Таємно 05.09.2017 20:57
Язавжди говорила що наша займаеться окультними ділами тепер це точно.Глібова проводився у жовтні на день смерті вона перенесла на свій день народження щоб зібрати йому побільше подарків вінків коржиків пиріжків і передатиГлібову та його товарищам із центра.
# мішель 05.09.2017 22:51
Цитирую Цілком Таємно:
Язавжди говорила що наша займаеться окультними ділами тепер це точно.Глібова проводився у жовтні на день смерті вона перенесла на свій день народження щоб зібрати йому побільше подарків вінків коржиків пиріжків і передатиГлібову та його товарищам із центра.

Щось мені підказує,що меду там не буде.... 8)
# pravda 06.09.2017 09:43
роза,це нова дирехторша так організувала свято.То ли еще будет
# Логопед_Парубія 06.09.2017 12:30
Цитирую pravda:
роза,це нова дирехторша так організувала свято.То ли еще будет

Звісно, що Васько краще б організував, хто б сумнівався!Не смішіть мене.Ви дітей навчайте, а не х...ю займайтеся
# pravda 06.09.2017 13:40
Я дітей не навчаю як і ти ,логопед ср,,,й,бо не педагог.А про яку х...ню ти пишеш?В моєму коментарі її немає.Мої коментарі цілком пристойні на відміну від твоїх.
# Логопед_Парубія 06.09.2017 13:55
Цитирую pravda:
Я дітей не навчаю як і ти ,логопед ср,,,й,бо не педагог.А про яку х...ню ти пишеш?В моєму коментарі її немає.Мої коментарі цілком пристойні на відміну від твоїх.

А оце вже й погано, що не навчаєш, за що гроші тоді отримуєш?Одразу образи, більше сказати нема чого?
# Vasilok 06.09.2017 21:34
А чим же це вам, шановна правдо,нова дирехторша неугодила?як ви сказали що не педагог?а вам то яке діло судить удалося свято чи ні?Ох же і менталітет! Супер!
# Містер Фікс 06.09.2017 23:52
Цитирую Vasilok:
А чим же це вам, шановна правдо,нова дирехторша неугодила?як ви сказали що не педагог?а вам то яке діло судить удалося свято чи ні?Ох же і менталітет! Супер!

Та хто хоч нова "Дирехторша"????
# Вона Справжня 10.09.2017 20:43
Цитирую Містер Фікс:
Та хто хоч нова "Дирехторша"????

http://stopcor.org/stopkor-vikriv-na-poltavshhini-koruptsiyu-ta-kumivstvo-u-navchalno-vihovnomu-kompleksi/
# pravda 07.09.2017 10:56
Цитирую Vasilok:
А чим же це вам, шановна правдо,нова дирехторша неугодила?як ви сказали що не педагог?а вам то яке діло судить удалося свято чи ні?Ох же і менталітет! Супер!

Вася,ти був на святі? А я був Такої ганьби ще не було за всю історію школи.Зігнали в один коридор 400 дітей і їх батьків,,,Дітям стало погано,їх виводили,батьки товпились у вестибюлі ,нічого не бачили.А ти кажеш ,що мені дирехторша не вгодила.Продумать треба було все,а чим?
# pravda 07.09.2017 11:12
Вася ти подивись,коли я пишу свої коментаріі? В цей час учителі на уроках.Тепер зрозумів,що я не педагог.Я просто один з батьків,чиї діти ,а тепе р вн уки навчаються в школі.І мені наплювать,хто там дирехторша.Директор -це не крісло,це велика робота на благо дітей їіх батьків.А то б2ються за посаду,а робить не хочуть або не вміють.
+2 # Вічно молода подружка очільників 07.09.2017 18:19
Та досить вже виправдовуватися, всі вже все зрозуміли, :lol:
+2 # Роза 07.09.2017 19:04
А от Вася знаходить можливість писати під час уроків!!!!!)))))
+1 # Vasilok 07.09.2017 20:57
Да, Роза, ти права, Вася - Правда пише під час уроків, хоч і оправдовується,що він не педагог!
# pravda 08.09.2017 08:44
Цитирую Vasilok:
Да, Роза, ти права, Вася - Правда пише під час уроків, хоч і оправдовується,що він не педагог!

Шкода Васільок,що ти так нічого і не зрозумів.
+2 # Vasilok 08.09.2017 18:55
Правда! так ти поясни, чого я так і не поняв7то у попередніх коментарях ти нескриваєш, що ти учитель..."Мені колектив довірив...", а це ти оправдуєшся, що ти не педагог, а хто?мабуть..."перевертень у погонах..."
-2 # pravda 09.09.2017 11:34
Цитирую Vasilok:
Правда! так ти поясни, чого я так і не поняв7то у попередніх коментарях ти нескриваєш, що ти учитель..."Мені колектив довірив...", а це ти оправдуєшся, що ти не педагог, а хто?мабуть..."перевертень у погонах..."

Васільок досить пургу гнать.Таких слів,шо мені колектив довірив у моїх коментарях не було.Отже,гімнистий із тебе слідчий без погонів.Все,дискусію з тобою припиняю.
+1 # Vasilok 09.09.2017 11:41
До речі, Правдо!Я тебе не ображав..а тепер бачу точно-учитель! нервішкі ні в дугу - пургу...
+1 # лис 09.09.2017 18:43
Рідко заходжу на сайт,але про те ,що колектив довірив було .
+1 # Vasilok 09.09.2017 20:42
Дякую, Лис, я сам не завсігдатай сайту- ну люби ж Боже, правду, що було те було! ну, як кажуть: "Хозяин-барин!"
+4 # лис 09.09.2017 20:43
Проаналізувавши коментарі,роблю висновок про те.що pravda - збірний образ усіх знедолених і зневажених.
+6 # володя 09.09.2017 20:46
в точку 8)) зброд недоколиханих |-) |-)
+5 # Арон 10.09.2017 19:51
Колись мені радили почитати щось інше...Знайшов у інтернеті пісню про Канатчикову дачу В.Висоцького.Рекомендую послухати. Дуже актуальна...

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна