b_385_225_16777215_00_images_news_2017_oblast_IMG_1463.jpg

Сьогодні у приміщенні Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого проходить Міжнародний економічний форум «Полтавщина: створюємо разом нові можливості».

Захід проходить на Полтавщини вперше. Його головна мета — показати економічний потенціал області на всеукраїнській та міжнародній аренах. Серед учасників представники Кабміну, урядових дорадчих органів, які займаються питаннями експорту та залучення інвестицій, дипломатичних установ, бізнес-кіл, фінансових, наукових та громадських інституцій.

Протягом дня гості форуму ознайомлюватимуться зі здобутками Полтавщини у промисловому та агропромисловому секторах, їм презентують економічний та інвестиційний потенціал області. Крім того, про свої здобутки розкажуть керівники успішних полтавських підприємств.

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_oblast_IMG_1448.jpgТакож на Форумі проходить виставка економічного та інвестиційного потенціалу області. Ще одне її завдання – показати туристичну привабливість Полтавщини.

У заході беруть участь численні поважні гості, серед яких директор Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні Шевкі Аджунер та головний радник із питань врядування українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) Кейді Ворд.

За словами організаторів, головною метою форуму є розвиток міжнародної економічної інтеграції та встановлення ділових контактів. Раніше повідомлялось, що сьогоднішній захід мали відвідати Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та мільярдер Костянтин Жеваго у якості представника бізнесу, однак через різні причини вони сьогодні відсутні.

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_oblast_IMG_1455.jpgПеред відкриттям форуму гості мали змогу оглянути виставку-експозицію, де свої досягнення представляють полтавські підприємства. Серед них «Лукас», «Глобине», агропромхолдинг «Астарта-Київ», «Диканське борошно», ПП «Агроекологія», ПСП «Дружба», ПАТ «КВБЗ», ПАТ «Автокраз», Хорольський механічний завод.

У аграрній секції обговорюють розвиток органічного ринку України. Під час сесії питань-відповідей, після доповіді заступника Міністра аграрної політики з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої, учасники секції зійшлися на думці, що органічне бджільництво – перспективна ніша для інвестицій. Участь у секції беруть представники промислової пасіки Семенівського району – засновник ПСП «Дружба» Сергій Семигреєнко, керівник ТОВ «Всеукраїнський центр меду» Володимир Очколас та головний технолог промпасіки Леонід Веред.

ІВ Полтавщина
Фото – Олег ДУБИНА/ВПолтаві.інфо
Відео – ГромадськеТБ.Полтава

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

+1 # белка 17.10.2017 22:19
13:50 — У секції, присвяченій децентралізації, європейським досвідом поділилася Моніка Здрожек — директор Департаменту економічного розвитку Польської агенції інвестицій та торгівлі.
+2 # белка 17.10.2017 22:20
Вона наголосила, що гміни (польський аналог громад) мають працювати з інвесторами та створювати для них усі необхідні умови. Активність органів місцевого самоврядування грає важливу роль для залучення коштів.

Так, у інвестиційній пропозиції від громади має бути конкретика, яка зацікавить інвестора. Мало просто надати йому ділянку, або цех. Потрібно ще створити там необхідну інфраструктуру, щоб він обрав саме цю пропозицію.
+4 # Саня 18.10.2017 13:55
Наличие инфраструктуры и отсутствие взяточничества-залог привлечения инвесторов.Первого у нас нету, а второго - хоть отбавляй.Таковы реалии, как бы не было прискорбно
+4 # Romashka 18.10.2017 12:27
Кожній області є чим пишатися, в тому числі і нашій, а такі заходи, на мою думку, це чудово висвітлюють!

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна