b_385_225_16777215_00_images_news_2017_detektor.jpg

Чергова Інтернет-публікація, що потрапила до нашого поля зору вже більш офіційна, адже вона за авторства прес-служби Полтавської облдержадміністрації.

В інтерв’ю з директоркою Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інною Іщенко говориться про можливості для розвитку громад, які надаються державою, а також про те, наскільки ефективно наша область використовує державні кошти з фонду регіонального розвитку. Під час розмови Інна Сергіївна розкритикувала Семенівщину за пасивність щодо підготовки проектів. Цитуємо дослівно репліку, в якій згадується наш район:

«Вражає, що на наступний рік Чорнухинський, Великобагачанський, Чутівський, Гребінківський, Зіньківський, Семенівський райони проектів не подали. Прикро, адже це дієвий інструмент для впровадження і реалізації регіональної політики, для адаптації до всіх цих змін».

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_11_det_brex_9.jpgАби прокоментувати ситуацію, ми звернулися до голови Семенівської районної ради Віктора Юрченка. Пояснюючи методу подання проектів, Віктор Васильович зауважив, що дана стаття не повністю відповідає дійсності. Якщо брати до уваги Семенівську райдержадміністрацію, то вона, як орган виконавчої влади, може бути ініціатором або замовником написання проектів, а саму їх реалізацію бере на себе районна рада.

«Але районна рада в даному питанні не відокремлює себе від районної державної адміністрації, бо ми разом представляємо владу району та разом робимо все можливо задля реалізації важливих проектів соціального розвитку Семенівщини», – розповів очільник райради. Також Віктор Юрченко додав, що від нашої громади надійшло 4 проекти для участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад. До речі, ці проекти підпадають під три категорії з чотирьох можливих (у 2 категорії можуть бути представлені проекти міст обласного значення). В. В. Юрченко розповів детально про ці проекти та доцільність впровадження кожного у житті громади.

«Реконструкція Семенівського районного стадіону «Колос», як суттєвий фактор зміцнення фізичного здоров’я громади»

Загальна вартість проекту 888,846 тис. грн. Стадіон «Колос» залишається у спільній власності громад району та доступний для кожного жителя. Цей об’єкт приймає чимало змагань, він є осередком здорового способу життя, особливо для молоді. Цікаво, що бажання взяти участь у співфінансуванні виявили 5 сільрад та районна організація інвалідів, для якої в рамках проекту передбачається будівництво майданчика для занять рекреаційними видами спорту.

«Відродження пожежної безпеки територіальних громад Семенівського, Глобинського та Хорольського районів, як суттєвий фактор їх майбутнього»

Вартість 1,2 млн. грн. На базі села Василівка планується створити місцеву пожежну охорону, яка обслуговуватиме села трьох районів. Зважаючи на небезпеку загоряння торфовищ у цьому регіоні, актуальність проекту важко переоцінити.

«Капітальний ремонт Семенівської дитячо-юнацької спортивної школи у селищі Семенівка по вулиці Миру, 11»

Вартість 450 тис. грн. Доцільність таких витрат ставиться під сумнів, зважаючи на те, що свого часу даний проект не знайшов підтримки. Також слід узяти до уваги проект реконструкції стадіону «Колос», про який ми говорили вище.

«Реконструкція Будинку культури у селі Іванівка, як реальний фактор позитивних змін у культурному житті села»

– Наше село дуже красиве і багате історичними цінностями, – говорить Іванівський сільський голова Світлана Діденко. – На території нашого села діє загальноосвітня школа, церква, дитячий садочок, ФАП. Здається, що найнеобхідніше вже є, але село розвивається, залишається молодь, мешканці прагнуть організованого відпочинку, оновлення дозвіллєвих форм. Реалізувати ці задуми можливо у сільському закладі культури, який знаходиться у вкрай занедбаному стані, особливо покрівля, яка є аварійною та не ремонтувалась більше 20 років.

Ми маємо великі надії на цей проект, адже він зможе вирішити першочергову проблему села. Ми разом із громадською організацією «Рідна Іванівка», яка сприяла в реалізації проекту, сподіваємося, що наша громада врешті-решт матиме функціональний клуб, – додала Світлана Миколаївна.

Михайло ПОГРІБНИЙ

P. S. Коли дана стаття готувалася до друку, в редакцію надійшла позитивна інформація від координатора ресурсного центру проектів району Світлани Феденко стосовно перспективи участі в інноваційному проекті по впровадженню інформаційних технологій.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Oleg 23.11.2017 22:03
Реконструкція Семенівського районного стадіону «Колос», як суттєвий фактор зміцнення фізичного здоров’я громади.
Я думаю,щоб бути фізично здоровим не обовязково витрачати кошти на стадіони в той час коли район знаходиться в неабиякій скруті.У нас що з медициною все гаразд,з освітою,з робочими місцями?Не тим займаєтесь панове шоумени.
# Кіна не буде 24.11.2017 07:11
прийшов на стадіон подивись футбол і зміцнив своє здоровя, або вилікувався--- звучить смішно.
+3 # Містер Фікс 24.11.2017 19:43
Цитирую Кіна не буде:
прийшов на стадіон подивись футбол і зміцнив своє здоровя, або вилікувався--- звучить смішно.

Смішно звучить коли ми палимо, викидаємо сміття на вулиці поперед себе, загаджуємо нашу річку, береги, слова почуйте біля шкіл від школярів, та й взагалі байдужість до дрібниць породжує байдужість в головах..
# Oleg 24.11.2017 20:25
Фіксіко,не показуй сміття те що у тебе в голові.
+5 # Моя думка 24.11.2017 14:25
як же у нас люблять спорт, шо аж 2 проекти із 4 на його розвиток
+1 # Oleg 24.11.2017 14:37
Так правильно,через такі оборудки леше всього відмивать кошти.Я знаю випадки коли після чергового ремонту покрівлі керівник купував собі новий автомобіль. :lol: :D
# Oleg 24.11.2017 16:39
Спорт в сьогоднішній ситуації це інструмент відволікать громадян,а це в основному молодь, від багатьох першочергових економічних проблем які напряму впливають на рівень життя громадян.Також це і концерти і другі масовки.Цей метод одурманення громадян відомий з давніх часів.
-3 # drug 24.11.2017 18:39
До дна ще далеко. Маразм крєпчал...
+1 # Oleg 24.11.2017 19:15
Дружок,а тобі б вже хотілось бистріше добраться до дна?Так ми вже недалеко.
# Містер Фікс 24.11.2017 19:34
Цитирую Oleg:
Дружок,а тобі б вже хотілось бистріше добраться до дна?Так ми вже недалеко.

Цитирую Oleg:
Дружок,а тобі б вже хотілось бистріше добраться до дна?Так ми вже недалеко.

Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах.
# Містер Фікс 24.11.2017 19:36
Цитирую Містер Фікс:
Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах.

Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стекла, потушила все лампы? Да ее вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом?
-3 # Oleg 24.11.2017 20:22
Фиксико,погана болячка у тебе,звернись до психіатра,ти вже розмовляєш сам з собою.Пиши віршики.
-1 # Містер Фікс 24.11.2017 19:45
Цитирую Oleg:
Спорт в сьогоднішній ситуації це інструмент відволікать громадян,а це в основному молодь, від багатьох першочергових економічних проблем які напряму впливають на рівень життя громадян.Також це і концерти і другі масовки.Цей метод одурманення громадян відомий з давніх часів.

А от це вже маразм!!!
+1 # Oleg 24.11.2017 20:16
Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше Лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши… пардон, как крисы… Потому что это же Человек!
-1 # Oleg 24.11.2017 20:17
Фіксіко,приблизно так виглядає твоя мазня. :-)
+3 # володя 28.11.2017 08:58
я так понял если спорт школа на територии поселка,значит деньги выделяет мэрия.а напомните мне почему мэрия отказалась от финансировния стадиона?
+2 # death_star 28.11.2017 10:40
а це офіційний документ:
+1 # белка 29.11.2017 12:08
у людини роздвоєніє лічності :-x ргошей нема бо ідєя не її :-* зато на свої є.хотя і брєдові . ..
# мішель 29.11.2017 12:24
Цитирую death_star:
а це офіційний документ:
https://semenivka.com.ua/cache/multithumb_thumbs/b_900_700_0_00_images_news_2017_08_doc9082017.jpg

ДА....Так чемно районих депутатів ще ніхто не посилав |-)
-1 # Oleg 29.11.2017 12:45
Тут нічого не зкажеш,молодець Людмила Павлівна.Коли в лікарні немає чим хворих кормить,у школах в їдальнях клейстер вмісто каші,а ми бачте стадіони рішили ремонтувать.А на лікування дітей накожному кроці клянчимо гроші.Пір в час чуми.
-1 # Роза 29.11.2017 13:57
Цитирую мішель:
ДА....Так чемно районих депутатів ще ніхто не посилав |-)

Мішіко, посилала чи ні, а розколу в район внесла добряче!!!!!
-1 # мішель 29.11.2017 14:25
Це лише початок....Конфлікти неминучі.... ;-)
+1 # Oleg 29.11.2017 15:14
Роза,а тобі не здається що розкол вносите такі як ти.Що у нас все гаразд,медицина на рівні,освіта не шкутильгає,немає автосполучення з селами,дідусі і бабусі в селах прозябають від холоду і нікому до цього діла немає,правда помиляюся,поліцаї допомагають в лапках зігріватись,як посадять пів села за заготовку палива дивись в буцигарні і зігріються.

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна