b_385_225_16777215_00_images_news_2018_08_img_0588_0.jpg

Із 10 серпня у Семенівці запрацював оновлений сервісний центр МВС. Це четвертий центр нового зразка на Полтавщині.

Незалежно від місця реєстрації тут можна буде швидко та комфортно замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, а також отримати інші послуги.

Відкривати заклад прибули депутат Верховної ради Костянтин Іщейкін, голова облдержадміністрації Валерій Головко, начальник Регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області Віталій Бондаренко, голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, депутат обласної ради Олександр Трухін, депутати районної ради Сергій Семигреєнко та Сергій Кисліченко, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич. З упевненістю можна сказати, що без їх сприяння чи безпосередньої участі відкриття Сервісного центру у селищі Семенівка було б неможливим.

«Сервісний центр забезпечуватиме нові стандарти якості обслуговування і надання державного сервісу. Швидко і якісно тут зможуть зареєструвати автомобіль, отримати або замінити водійські права, отримати свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів та інші послуги сервісних центрів МВС. Обслуговувати центр буде як фізичних, так і юридичних осіб. Цей центр є прикладом успішного державно-приватного партнерства, де ми змогли отримати абсолютно зручне приміщення, що відповідає євро стандартам, та зекономити державні кошти. Він також є показовим прикладом інклюзивності державної структури, адже тут передбачені усі необхідні умови отримання послуг для людей з інвалідністю: пандуси, кнопка виклику адміністратора, паркувальні місця та інші зручності», – зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС Віталій Бондаренко.

Голова ОДА Валерій Головко зазначив: «Важливо підтримувати такі реформи, які надають якісний державний сервіс. Це важливо, що у сервісному центрі МВС працюють професійні співробітники, які орієнтовані на якісне надання послуг для громадян.

Сервісний центр оснащений електронною чергою, інформаційним боксом та веб-камерою, що дозволить переглядати завантаженість центру в режимі реального часу. У ньому створено полицю для буккросингу, передбачені зручності для інвалідів, також тут є зручний екзаменаційний клас, працює термінал оплати послуг на місці.

Нагадаємо, сервісні центри працюють за принципом єдиного вікна та екстериторіальності: тобто не залежно від місця реєстрації, громадяни можуть отримати послугу у будь-якому СЦ МВС і, наприклад, при реєстрації транспортного засобу, отримати номерні знаки бажаного регіону.

Головним завданням сервісних центрів МВС є надання клієнтам послуг – видання чи обмін водійського посвідчення, реєстрація транспортного засобу та інші послуги у максимально стиснуті терміни. Його основні критерії – відкритість і прозорість для клієнтів.

Відгуки

Ми поцікавилися думками жителів району щодо відкриття Сервісного центру:

Володимир, с. Заїчинці: «Я сам авто не маю, але дуже зручно, що тепер саме у Семенівці відкрився центр. Син нещодавно придбав причіп, а заради того, щоб оформити документи, змушений був їхати до Кременчука, чекати 3 години. Тож дуже задоволений цією подією».

Олена, селище Семенівка: «Радує те, що для жителів Семенівщини значно спроститься процедура оформлення транспорту, бо є різниця, чи їхати за 70 км до Лубен, чи тут, на місці усі питання вирішити».

Віктор Андрійович, село Веселий Поділ: «Дісталася від батька у спадщину старенька машина, думав, що і оформляти як належить не варто, бо ще і витрачатися на дорогу до найближчого сервісного центру треба було б. Але тепер сподіваюся на швидке оформлення документів».

Андрій, селище Семенівка: «Пам’ятаю, як ще три роки тому завжди біля МРЕО була велика кількість автівок із нашого району, із сусідніх Глобинського, Хорольського. Послуги надавалися швидко і якісно. Маю надію, що і тепер громадяни отримають необхідні послуги, не чекаючи у чергах».

Семенівська райдержадміністрація

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Сонечко 10.08.2018 18:00
кажуть що наш мрео відкрили ціною закритя в пирятині..
# Засиратор жизнєй брехунів 11.08.2018 20:33
ага ціною геноцида марсіян T T при чом пирятин до семенівки ?
# Роза 11.08.2018 20:36
Молодець Павлівна, дати їй заслуженого "перерізувача стрічок"!!!!!)))))
# Oleg 11.08.2018 21:25
Роза,там же і твій покровитель пику виставив.
# Засиратор жизнєй брехунів 11.08.2018 21:43
Цитирую Роза:
Молодець Павлівна, дати їй заслуженого "перерізувача стрічок"!!!!!)))))

дайош ОРДЄН.....і ножниці,желатєльно золоті :muzzle:
# белка 12.08.2018 13:32
для чого їй ножниці? вручіть золотий акордеон }(
# Oleg 12.08.2018 19:23
белка,а тобі треба вручить мітлу в руки і за все життя хоч одне корисне діло зробиш.Хватить вже вилизувать зад своєму покровителю.
# Засиратор жизнєй брехунів 12.08.2018 19:50
харашо шо тобі не треба нічо вручать ;-) ;-) ;-) у тебе язик як помело :D :lol: :D :lol:
# Oleg 12.08.2018 20:56
:-) :-) :-) :-) )))))))))))))))))))))
# мішель 12.08.2018 17:35
В Семенівці таки з"явився перший лежачий поліцейський.там де ми пропонували...БРАВО...Нас чують... 8)
# Роза 12.08.2018 18:24
Мішаня, чують, та не нас!!!!!!!
# мішель 12.08.2018 20:52
Та
ясно.що не з розкритим ротом.але здвиги є...Ти ж бачиш....я казав .що треба два поліцейських .а поклали лише один 8)
;-)

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна