b_385_225_16777215_00_images_news_2018_10_pola_stoun.jpg

Народилася 31 березня 1993 року. Закінчила Семенівський навчально-виховний комплекс №1 ім. М. М. Хорунжого та Семенівську дитячу музичну школу по класу бандури.

Після цього навчалась у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка за спеціальністю «Образотворче мистецтво».

Її хобі – малювання. Значних досягнень у цій сфері не має, брала участь у студентських виставках, захистила на «відмінно» дипломну роботу на тему «Живописний пейзаж із квітковими мотивами». Девіз Поліни: «Ніколи не пізно вчитися чомусь новому».

«Мама говорить, що я малювала змалечку, та і я, скільки себе пам’ятаю, – завжди мріяла робити це вправно. На жаль, коли вчилася у школі, у нашому селищі не було ні спеціалізованого навчального закладу, ні, хоча б, гуртка з образотворчого мистецтва. У той час не було доступу до Інтернету, тому батьки купували мені різноманітні книги і я навчалась самостійно. Після закінчення школи вирішила стати викладачем образотворчого мистецтва і почала займатися цим більш професійно. Мені імпонує творчість Євгенії Гапчинської. Вона є прикладом того, що, окрім здібностей і таланту, необхідно мати власний стиль, новаторські ідеї та вирізнятися з-поміж інших. Хотілося б вдосконалювати свої навички та в майбутньому прикрасити власне житло своїми картинами», – розповіла нам Поліна.

Олена БУГАЙ

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Ясне сонечко 17.10.2018 09:35
і учиться на художника і хобі малювання 8)) геніально!
# Україночка) 17.10.2018 10:26
це ж чудово, коли і професія, і хобі співпадають))
# Логопед_Парубія 17.10.2018 14:57
Треба таких людей підтримувати

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна