У нашому календарі з’явився ще один пам’ятний день. Указом Президента України від 13 листопада 2014 року №872/2014 «Про День Гідності та Свободи» запроваджено День гідності та Свободи. На необхідність створення такого свята Президента надихнули дві революції. Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

 День Гідності та Свободи  День Гідності та Свободи  День Гідності та Свободи
 День Гідності та Свободи  День Гідності та Свободи  День Гідності та Свободи
 День Гідності та Свободи  День Гідності та Свободи  

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# святослав 23.11.2014 22:23
Коментувати це Свято не має кому ! Не їхнє воно! Тому , говорять , жодного ригівського ,,патріота Семенівщини ,, достойників-застольників - піарщиків на ньому ж звичай ж не було ! Повтікали , хто куди , навіть за межі Семенівки ! Добре , хоч влада не ,,облажалась,, цього разу , провела на належному рівні ! Героям Майдану і Героям АТО - Слава !
# Владимир 24.11.2014 16:55
А за что слава? За то, что убивают свой народ?! За то, что незаконно в принудительном порядке призывают в армию, которая уничтожает граждан своей страны, вместо того, чтобы защищать их?

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна